• ~koko
    (2013-04-02 18:03)
    AMG To tuning ze Szweicarii
  • ~jasiek kosa
    (2013-04-03 13:37)
    Mercedes to straśnie jijowe auto bardziej kijowe niż kia. W Polsce nikt tego nie kupuje.
  • ~mikis_k
    (2013-04-27 23:51)
    Lancer?? No to dlaczego ten Mercedes jest drozszy? Moim zdaniem lepszy. A czym ty jedziesz? Ja tylko przecietnym autkiem za 35.000 PLN!
  • ~pepe
    (2013-04-11 00:09)
    Nic nowego. Lancer X ma 360 koni i jest dostępny od ręki na Polskim rynku od 5 lat. W dodatku Mercedesa Cla Amg nie kupi się pewnie w cenie Lancera-czyli 150-200kpln. A co tu wiele ukrywać gdzie Mercedes do niezawodnego Lancera z aktywnymi dyframi przetestowanego w sporcie.
  • ~miszcz
    (2013-04-08 19:54)
    "Zdaniem speców z Niemiec to najmocniejsza 4-cylindrowa jednostka na świecie"

    Panowie z niemiec zapomnieli najwyrazniej o takim kraju jak Japonia, 180KM+ z lita robilo wrazenie ale 6 lat temu w lancerze evo9 GT360 (dostepnej od reku w odroznieniu od fq-400).

    Po za tym taka moc to generowaly samochody i dobre 10 lat temu i to z silnika wolnossacego tj. rx-8

    Sensacja to by byla gdyby moc 2litrowego benzyniaka przekroczyla 400koni w serii, moznaby wtedy takim samochodem wojowac (w zestawieniu z odpowiednim nadwoziem o niskiej masie, bo tylko wtedy mialoby to sens)
  • ~Mk
    (2013-04-03 18:16)
    Eeeeeeee ! To bylby dobry, a nawet doskonaly woz, ...gdyby to bylo made in POLAND, ale niemiecki ???

    Kto to kupi (?) - nie majac pieniedzy ?
  • ~OHydny
    (2013-04-03 16:07)
    A gdzie on ma dzwignie zmiany biegów ??? Może wysiadać trzeba, żeby zmienic... Tyle koni wyłącznie na automacie to kryminał ... zero przyjemności.
  • ~szczęśliwy
    (2013-04-03 15:22)
    Kupię sobie takiego i będę śmigał zgodnie z polskimi ograniczeniami prędkości !!!
  • ~Edward Sopot
    (2013-04-03 09:02)
    Tyle że,

    MERCEDESA dyskwalifikuje ... brak menu w języku Polskim !
  • ~wieloszczet
    (2013-04-02 17:51)