• ~Ford górą
    (2013-03-11 17:58)
    Na pewno nie zmieni...
  • ~TW UBolek
    (2013-03-12 12:49)
    Nauczcie się dziennikarzyny że ujawnia się tajemnicę, a samochód się prezentuje...
  • ~Wieloletni użytkownik furmanki VW
    (2013-03-18 18:24)
    VW nie umie nawet furmanki już zrobić, ma problemy z wykonaniem dyszla i pawęży. Wiem bo mam...
    W ASO mi powiedzieli że ta furmanka tak ma.
    Uważajcie jak b3edziecie kupować furmanki VW - w naszej wsi strasznie się psują. ASO nie nadąża i jeździmy do kowala.
  • ~VIPER
    (2013-03-18 09:27)
    Do
    Wiloletniego użytkownika VW... !!!
    Ty dalej produkujesz się głąbie jeżdżąc furmanką !!! Przestań wymyślać różne
    bajeczki o rzekomych klopotach z eksploatacją Volkswagenów ??? Takie
    samochody jak Volkswageny nie są dla takiego osła jak ty !!! Już wcześniej Ci
    zaproponowałem zejdź z fermanki i zacznij jeździć maluchem, to dla Ciebie
    szczyt marzeń !!!
  • ~co tam w dziupli słychać
    (2013-03-13 18:16)
    A zmienili coś w zabezpieczeniach. Dalej da się ukraść na złączne diagnostyczne w 40 sekund?
  • ~Wieloletni użytkownik Volkswagena Golfa 4 - 1,4l
    (2013-03-13 12:23)
    CZŁOWIEK KTÓRY NIE MIAŁ W ŻYCIU INNEGO POJAZDU NIŻ VOLKSWAGEN NIE DOPUSZCZA DO SIEBIE MYŚLI ŻE SAMOCHÓD MOŻE BYĆ BEZAWARYJNY.
    KOLEJNY MIT VOLKSWAGENA.---WSZYSTKIE AUTA SIĘ PSUJA.

    PRAWDA JEST TROCHĘ INNA .
    MAŁO KTÓRA MARKA JEST TAK AWARYJNA I PODATNA NA USTERKI JAK SAMOCHODY GRUPY VOLKSWAGEN.

    WIEM BO POPRZEDNIO MIAŁEM TOYOTĘ I MAZDE.
    VOLKSWAGEN NIGDY NIE OSIĄGNIE POZIOMU I JAKOŚCI TAKICH MAREK JAK VOLVO MAZDA I TOYOTA.
    NIE MUSI BO TWORZY MITY I BAJKI .
  • ~Wieloletni użytkownik Volkswagena Golfa 4 - 1,4l
    (2013-03-13 12:17)
    LEGENDY SĄ DLA GŁUPCÓW .
    I TYLKO GŁUPCY I NAIWNIACY KUPUJĄ WYROBY VOLKSWAGENA.
    WIEM BO SAM JESZCZE MAM GOLFA 4.
    ALE JUŻ NIGDY WĘCEJ.
  • ~wiem bo miałem
    (2013-03-13 09:27)
    lolek1 do czasu do czasu.
    Ile masz na blacie jak będziesz miał 80 tyś to ją goń.Silniki TSI sanie naprawialne.
  • ~robin
    (2013-03-12 23:18)
    abc@ bo GTI jest pod ST. Konkurentem RS jest R i tutaj Focus musi udowadniać, że nie jest gorszy od R z napędem 4MOTION.
  • ~skoda_superb
    (2013-03-12 15:03)
    zamiast schowka w podlokietniku uchwyty na napoje? jakis zart chyba ..