• ~rodak
    (2013-03-09 15:48)
    JA MOZE DOCZEKA SIE JESZCZ NASZEGO POLSKIEGO SAMOCHODU W ,F S O . BĘDE MIALWTEDY 70 LAT A jak nie dożyje to doleże
  • ~QQryQ
    (2013-03-09 10:58)
    Z pewnością za 14 lat wielu Polaków będzie już stać na taki używany samochód. Poczekamy, zobaczymy.
  • ~pamela
    (2013-03-07 14:01)
    kolejny plastykowy badziew, juz słysze jak trzeszczą plastyki ... No a zboku jak Nissan Qashqai, można tak kraść cudzą myśl techniczną? Polacy trzymajcie się daleko przed tą Dacią II
  • ~Pan Łukasz
    (2013-03-07 15:39)
    Plastik, nie plastyk.
    Na szczęście, to auto wcale nie przypomina Qashqai. Wygląd to nie myśl techniczna. Myśl techniczna to... Rozwiązania techniczne, a nie opakowanie.
    Polacy kupią to auto (zwłaszcza Polki), bo nowe, duże...
  • ~polon
    (2013-03-07 15:48)
    Ty sie trzymaj z daleka z ta swoja 18 letnia skorupa która jeździsz. Pisz merytorycznie lub nie pisz wcale.!!!
  • ~pol anka
    (2013-03-07 17:09)
    140 tyś. czy to drogo? Z pytaniem zwracamy sie do Pani Kopacz Marszałkini Sejmu. Pani Marszałkini czy samochód z czterema kołami za 90 tys. to drogo, Kaczyński mówi że drogo a Tusk twierdzi, że Kaczyński nie zna sie na samochodach. A Pani, czy jakby przypadkiem otrzymała Pani nagrodę 90 tyś. to kupiłaby Pani Nasz samochód?
  • ~POL
    (2013-03-07 18:51)
    NIE DROGO
    1600PL BRUTO NA UMOWE SMIECIOWA BEZ DODATKOW
    NIEDROGO!!!
  • ~Kupściak
    (2013-03-07 19:51)
    Mam pytanie. Tutaj pisze, że w tym samochodzie są trzy silniki do wyboru. Jak się te silniki wymienia i gdzie je trzymać? Bo u mnie w piwnicy nie ma miejsca. Wie ktoś? Moja żona mówi, że w kuchni nie pozwoli.
  • ~jasiek
    (2013-03-07 20:04)
    Myślołem ,ze o autak bedzie o folfagenie albo o ałdi a tu jakiesik wozidełka na zakupy z silnickiem ód kosiarki.
  • ~Zimny już Lech
    (2013-03-07 20:17)
    Zdecydowanie kupię po 9 latach używania przez Niemca