• ~RODAK
    (2013-03-09 15:09)
    JA MAM LANOSA 16./16V I NIE ZAMIENIE GO NA NOWĄ DACIE
  • ~swiety
    (2013-03-06 06:55)
    In September 1999, Dacia was bought by the Renault group .The government of France owns 15.7 per cent of the company. Dziadowstwo + Nissan
  • ~iks
    (2013-05-19 22:09)
    do Pameli- Adac premiuje tylko niemieckie i to powinnaś wiedzieć wszystko inne to szmelc według nich a może mądralo powiesz dlaczego na Dustera czeka się 6 miesięcy wolę ten szmelc jak nazywasz niż niemiecki złom np BMW i wypierdziane przez dziadków fotele jak pisze Maniek. a czy Ty w ogóle masz samochód i pojęcie o nim czy piszesz aby pisać głupoty mam Renault Thalię z 2004 roku 212000 km poza przeglądami nic i to też wedl€g Ciebie szmelc - więcej wiedzy a nie powtarzanie głupot wielkich speców od motoryzacji .miałem też Uno aż 2 - i nie narzekalem a Tobie radzę kup sobie hulajnogę - nie wymaga wiedzy i rozumu
  • ~historyk
    (2013-03-12 08:32)
    tych zbrodniarzy którzy wybrali LANOSA i zniszczyli polski przemysł motoryzacyjny powinni pod TRYBUNAŁ Chołota nas sprzedała Czesi maja SKODE bo z Niemcami nie da sie kraśc Rumuni maja DACIE i zdobywaja rynki a my mamy ...aferę za afera ...i nikomu włos z głowy nie spada PO potrafi zadbac
  • ~Maniek
    (2013-03-10 13:32)
    Powiem tak: samochód dla ludzi bez kompleksów. Pozostali niech kupują dalej te stare graty z wypierdzianymi fotelami od niemieckich "dziadków".
  • ~xyz
    (2013-03-08 09:08)
    jeśli ktoś szuka/potrzebuje osiołka do roboty to podobnie jak fabia kombi - nie ma lepszych aut, w wersji diesel 4,5 litra zużycie, wnętrze łatwe do utrzymania w czystości, tanie auta do roboty
  • ~greg
    (2013-03-06 23:07)
    problem polega na tym ze jesteśmy sprowadzeni do roli taniej siły roboczej cudzych technologi i konsumenta tzw zachodnich dóbr republika bananowa bo juz nawet nie buraczanna
  • ~sebik
    (2013-03-06 19:29)
    Jak czytam lub słucham takich Mietkow , Franków itp to jestem pełen zdumienia jakich to ,,mądrych '' ludzi mamy w kraju. Pieprzą farmazony , nic im sie nie podoba ,wszystko jest złe , brzydkie . Jeżeli jest coś polskiego co jest dobre to kupuje i mam w dupie niemieckie , francuskie czy inne i tak samo było by z autami gdybyśmy robili dalej np. Poloneza. Jest projekt reanimacji Warszawy. Robią chłopaki z Wrocławia. Auto wygląda mega fajnie. Precz z mądralami!!!
  • ~M. Winterkorn
    (2013-03-06 17:50)
    Ceny części ma dużo tańsze. Nie żal porysować. Tylko, żeby jeszcze nie rdzewiał i nadal miał wysoki prześwit jak inne Dacie. Silniki są i najnowsze i te starsze - co kto lubi - inne marki nie dają już takiego wyboru, bo klienci wybierali te nie psujące się i nie było ruchu w interesie.
  • ~t.runo
    (2013-03-06 17:07)
    Normalny samochód .Ani piękny ani brzydki.Ważne żeby się nie psuł.Z Rumunami nie ma nic wspólnegoJest francuski,a produkowany jest w maroku albo w Turcji.Jak by mu założyć znaczek od KIA czy Hondy to by też było dobrze Całkowicie zgadzam się z Mietkiem z 2013-03-05 21:55