• ~hra47
    (2013-02-16 08:32)
    Duza moc ma i co z tego? Kompensacja dla niskich facetow z miekkim penisem...
    Zewnetrzna stylistyka jest brzydka - najwyraznie biuro projektowe Mercedesa opanowala mloda generacja niedojrzalych blaznow z kolczykami w nosie i blekitnymi wlosami, ktorzy - jak to "prawdziwi" artysci - cpaja rozne chemikalia i w rezultacie nie umieja narysowac prostej linii. Mercedes powinien raczej skoncentrowac sie na jakosci, to moze kiedys uda im sie dogonic Japonczykow.
  • ~marcin
    (2013-02-15 19:49)
    gdybym byl pilkarzem i zarabial mnostwo kasy no to moze bym i takie auto kupil. Realnie jednak nie ma szans na tego typu pojazd. Splacam 3 letnie audi przez kredyt w Getin, ale nie mam co narzekac, bo rata niska, a wiec nie jest zbyt odczuwalna a auto w miare swieze
  • ~SYLVEK
    (2013-03-03 09:55)
    Cos dla FOTORADAROW
  • ~Mercedes
    (2013-02-18 02:18)
    Dokładnie ten Mercedes to syf. lepiej sobie jakieś Tico albo Golfa II, Poloneza to są auta. Polacy kochają wybierać na złomowisku więc każda premiera auta pow. 10.000zł w Polce skończy się porażką...
  • ~taki sobie....
    (2013-02-16 01:09)
    E tam... takie auto... Dla mnie musi mieć jeszcze wiatraczek i fontannę...
  • ~szofer
    (2013-02-16 01:06)
    dwa dni temu trochę starszego mercedesa popychało czterech osiłków. nie mógł ruszyć po śniegu pod górę... Ja maluszkiem ruszyłem z dwójki i pojechałem tam gdzie miałem jechać...
  • ~boro
    (2013-02-15 22:31)
    ~marcin2013-02-15 19:49

    koleś weź przestań z tą porąbaną reklamą banku...co artykuł motoryzacyjny to zaraz pojawia się debil z wpisem o kredycie!!!
  • ~bonzo
    (2013-02-15 22:15)
    @o.Tadeusz
    Dlaczego kretynom twojego POkroju wszystko kojaży się z Kaczyńskim ? Co to za choroba ? Czy jest na nią jakieś lekarstwo ?
  • ~VIPER
    (2013-02-15 22:13)
    Na tej stronie grasuja sami "kierowcy" furmanek" no to wio sieczkobrzęki !!!
    Samochody Mercedes prezentowane w tej wersji konstrukcyjnej są dla elit oraz
    dla marzycieli ...niestety takie czasy nastały !!! Każdy model Mercedesa prezentowany przez koncern elektryzuje widzów i wywołuje pozytywne emocje.
  • ~o. Tadeusz
    (2013-02-15 21:51)
    Gdy "Jaroslaw zawsze dziewica" zobaczy to zrobi prawo jazdy
  • ~mechanik
    (2013-02-15 20:55)
    się pytam ile ten silnik wytrzyma ??? 50 000 km?
  • ~don kichot
    (2013-02-15 20:44)
    Syrenka Sport lepsza...precz z mercem!
    - Don Kichot
  • ~Que sera - sera
    (2013-02-15 18:33)
    Bierzemy Alfa Romeo Giulietta, krzyżujemy z VW Golf, hokus pokus i jest mercek.

    GENIALNE. LOL!
  • ~kajot551
    (2013-02-16 09:16)
    RADARY CZEKAJA CZEKAJA CZEKAJA A ROSTOWSKI LICZY LICZY A GLUPI NAROD PLACI PLACI>
  • ~nunulek
    (2013-02-15 18:21)
    To są maszynki dla bogaczy.Mi wystarcza 40 km\h tramwajem,a mam wrażenie,że za chwilę zginę.
  • ~Osiol-Niesiol
    (2013-02-15 18:03)
    Palikot juz ma dawno Niesiola/osiola. Po co mu mercedes.
  • ~abc
    (2013-02-15 17:57)
    Jednak BMW zrobiło kawał dobrej roboty projektując serię 1.
  • ~Ornitolog
    (2013-02-15 17:35)
    RE: "~kierowca2013-02-15 17:15 Niema jazdy bez gwiazdy-coś otym wiem." - Kierowca powinien znac podstawy j. polskiego. Nie z czasownikami piszemy ODDZIELNI. Bez gwiazdy.
  • ~aptkarz
    (2013-02-15 16:58)
    Twardy jak deska. plomby wypadają bez dentysty.
  • ~dzon
    (2013-02-16 00:49)
    odgrzewany kotlet

Może zainteresować Cię też: