• ~Suvarnabhumi
    (2013-01-20 02:08)
    to moji biedni znajomi z bangkoku i pekinu beda musieli sie prezsiasc z ty beznadziejnaych porsche, benzow i bentelow;((
  • ~TRAFNA OPINIA
    (2013-01-19 17:06)
    ~re-NARODOWIEC
    Przyznaje racje, po 1945r.Jponczycy jak szczury penetrowali europejski rynek,
    szczegolnie niemiecki, rozpoczeli od aparatow fotograficznych - rzucili narynek
    serie aparatow np. EXAKTA,NOKIA itp.kopiowanie slynnej LAJKI i zywcem zabrali
    sie za samochody, przyjacielu jak podrozujesz po swiecie -to zabaczysz jak to
    barachlo fotografuje wszystko co wejdzie pod reke- okupuja motele - wygladaja jak
    koszarowana armia.
  • ~ENTER
    (2013-04-03 17:49)
    Jak będzie prać, prasować. przyszywać guziki... To sobie kupię. Dziś " burakowóz " Golf 3- 2.9 -VR6 -92 !! r. po kapitalce starczy mi aż nadto ( stosunek cena/ osiągi ) AMEN...
  • ~ANDRZEJ
    (2013-02-06 18:27)
    UWAŻAM,ŻE NA DZIEŃ DZISIEJSZY JAPOŃSKI LEKSUS, CZY MAZDA SA LEPSZE NIŻ NIEMIECKIE AUTA. MOŻE ŚRODEK JEST TROCHĘ LEPSZY A PO ZA TYM AWARYJNOŚĆ NIEMIECKICH AUT JEST BARDZO DUŻA (MAIŁEM VW KATASTROFA). MAM MAZDĘ 6 BEZAWARYJNA NAWET ŻARÓWKA SIĘ JESZCZE NIE PRZEPALIŁA, ALE BEZWYPADKOWY
  • ~VIPER
    (2013-01-23 12:48)
    Z całym szacunkiem dla japońskiej ambicji ale takie firmy jak Mercedes,BMW,
    Audi czy Volkswagen nigdy nie zostaną pokonane przez jakąkolwiek firmę na
    Ziemi ...chyba że na innej planecie !!!
  • ~mechanik
    (2013-01-21 23:05)
    to GTR to tez dla ciebie reno ignatz pojecie masz o motoryzacji jak swinia o kosmosie
  • ~ABDUL KHALIL
    (2013-01-20 16:23)
    AUDI TEŻ MIAŁO WYKOŃCZYĆ MERCEDESA I BMW - A I MERC I BMW TRZYMAJĄ SIĘ BARDZO DOBRZE. JAPOŃCZYKI NIE SĄ ŻADNĄ KONKURENCJĄ
  • ~Cynik
    (2013-01-20 11:32)
    A więc japońskie autko ma zgodnie z tytułem wykończyć dwa światowej wielkości koncerny - oto poetyka dziennik.pl. Poetyka wprost z domu wariatów. BRAWO!
  • ~Stary Komuszek (oczywiście w stanie spoczynku!)
    (2013-01-20 13:40)
    Oczywiscie, ze w stanie spoczynku, wygodnie?

    Jestes dla mnie pospolitym chamem. Wymadrzasz i pouczasz do tego
    stopnia, ze mi sie paznokcie u stop podkrecaja ze zlosci.
    To twoje dobrotliwe " synku" mozesz sobie gdzies wsadzic.
    Z zawodu nauczyciel?

    A jesli chodzi o Japonczykow to kopiowali i do tej pory kopiuja WSZYSTKO.
    Wlaza z aparatami fotograficznymi pod samochody.Plagiat po prostu.
  • ~LEX
    (2013-01-20 09:39)
    Infiniti (Renault) może co najwyżej nafikać tanią blachą Mercedesowi, BMW czy Audi.
    Niemieckie auta są po prostu najlepsze a do tego mają legendę !

    Nie zniszczyli szwajcarskich zegarków to i niemieckich samochodów nie zniszczą

    Weź idź się doucz gamoniu. Infiniti jest marką należącą do Nissana a nie RENO:) tylko bardziej luksusową jak Lexus należący do Toyoty oraz Audi do Szmelcwagena!!! A to, że Nissan współpracuje z Renault to inna bajka.