• ~slmak
    2013-01-13 16:54
    ja nie kupuje nic od francuskiego rezimu
  • ~hehe
    2013-01-13 12:28
    podobny do WV
  • ~Jacóś
    2013-01-13 13:48
    Ja wole Land Rover Defender.
  • ~niedzielni kierowcy
    2013-01-13 12:27
    kto jezdzi renaultem...? dziadki / emeryci / rencisci i niedolegi...
  • ~Mietek
    2013-01-13 12:59
    do ~niedzielni kierowcy- kto pisze takie komentarze...? hejter / debil / posiadacz golfa II / smutny człowiek...
    Wg mnie autko jest wyjątkowo urokliwe, piękne światła(zerżnięte z kia sportage), obłędne felgi. Jeden minus to głupia nazwa modelu, mogli wymyślić bardziej chwytliwą. To błąd marketingowców
  • ~kierowca-mechanik
    2013-01-13 13:02
    Renówka to dziadówka-co raz nowsze i coraz bardziej awaryjne,nie kupuję aut Francuskich i Włoskich naj większa utrata wartości ze wszystkich aut osobowych w Polsce i duża awaryjnosć.
  • ~niedzielni kierowcy
    2013-01-13 13:08
    do Mietek - akurat jest to nieduana kopia WV... zobacz kto jezdzi Renaultem na miescie... bogaci emeryci... bo przeciez te auta sie psuja na potege...zapytaj mechanikow... czesci drogie i dziadowskie serwisy...prawde mowie... wielkie mi halo...
  • ~CeeL
    2013-01-13 13:45
    A ja jeżdżę Corollą z 1995 roku. Przejechałem już 280.000 km bez awarii. Nie ma to jak auta japońskie. I wyprodukowane w Japonii, tak jak moja Corolka.
  • ~MA
    2013-01-13 13:55
    Może ładny ale service Renault to dziadostwo. Dwa dni po naprawie przedniego zawieszenia w moim sceniku, w czasie jazdy, odkręcił się drążek mocowania amartyzatora, Naprawę wykonywał serwis Ostrowskiego w Elblągu. Na moją skargę do Renault Poland dostałem odpowiedź, że interesują ich tylko samochody nowe i na gwarancji. Generalnie jak kupisz ich samochód to potem mają cię w d... .
  • ~Mietek
    2013-01-13 14:20
    do ~niedzielni kierowcy - sorry, ale ja zauważyłem zgoła coś odwrotnego- dziadki częściej jeżdżą WV, ponieważ te auta mają do bólu nudną i przewidywalną stylistykę.Ja bardzo cenię firmę Renault za to, że każdy nowy model to całkowite zerwanie z poprzednikiem. WV nie są złe, tylko mogę ci narysować, jak będzie wyglądać kilka następnych generacji golfa czy polo. Mam do Ciebie jedno, ale konkretne pytanie: ile miałeś osobiście do tej pory Renaultów, jaki miały przebieg i jak je oceniasz? Pozdrawiam