• ~Sobiesław
    (2012-12-14 18:55)
    No jeszcze trochę i będzie tak ładny jak Hyundai. Ale to trzeba popracować nad stylistyką, trochę techniki i gwiazda na masce to nie wszystko. A duża ilość elektroniki źle wróży niezawodności. Na szczęście ceny części do Mercedesa są bardzo tanie o czym z pewnością przekonają się nabywcy tych cudeniek. Zapraszamy do salonów.
  • ~MrEd
    (2012-12-14 14:18)
    Panowie z Mercedesa
    Przez lata lekceważyliście Polskiego klienta
    Brak polskiego menu w samochodzie to najlepszy dowód
    Jesteście jedyną marka na polskim rynku z takim felerem
    Nawet Leksus czy Jaguar sprawę języka w komputerach auta załatwili już dawno

    Teraz ratunku ?

    Teraz to mercedes przegrywa w cuglach swoją pozycję na naszym rynku

    Tylko zagorzali fani jak podpisujący się ..Kreu z 12,07 jeszcze nie przejrzeli na oczy
    Mercedes to dzisiaj
    Legenda
    Gwiazdka na masce ...i
    CENA !
    poza tym niewiele więcej
  • ~pelagia
    (2012-12-14 21:17)
    To wydaje się być ino lekkim face-liftem: światła, itede?
  • ~jasiek kosa
    (2012-12-13 21:25)
    Kolejne niemieckie auto w kształcie hełmu.Ja takimi sie generalnie brzydzę
  • ~lopez majonez
    (2012-12-13 14:43)
    Do BMW serii 5 musi gonić lata świetlne ! Tył tego auta to porażka w każdej kategorii
  • ~Paczacz
    (2012-12-13 15:40)
    No gdzie nie ma jak są "okulary" tylko tym razem z ramek led...
  • ~Jan Daniel restaurator sam mercedes
    (2012-12-13 15:42)
    Najbardziej brzytkie oswietlenie dotychczs wyprodokowanych mercedesow oswietlenie samochodu to jak oczy u czlowieka
  • ~Edward Sopot
    (2012-12-13 16:24)
    Panowie z Mercedes Polska

    Od 2006 r kiedy zmówiłem nowe S 320 cdi w Gdańsku czekałem Czekałem na menu w języku Polskim ! Nie było takiego języka w komputerze mojego mercedesa i na mapę Polski w nawigacji też nie było !
    (Nawigacja to koszt dodatkowo 12 900 zł netto )
    Nie było i...
    Pewnie dalej nie ma

    Dziękuję nie !
    Sprzedałem Mercedesa , pozbyłem się nękanego usterkami samochodu
    Przesiadłem się na A8
    Lekceważenie Polskiego rynku przez panów z Mercedesa ... może mieć taki finał jak w moim przypadku
    Teraz chyba za późno i trzeba wykładać kasę na reklamę , chyba nie bardzo pomoże !
  • ~re:Edward
    (2012-12-13 17:38)
    A moze polscy panowie z Mercedesa nie wiedzieli jak reklamowac?
  • ~widz
    (2012-12-13 20:51)
    Widać, że zapatrzyli się na koreańczyków. Czt o KIA, czy Hyundai? Wzornictwo panów zza Odry zawsze kulało! :))))