• ~Donaldinio
    (2012-12-05 17:43)
    Aż 28 procent polskich rodzin jest dotkniętych różnymi formami ubóstwa - takie zatrważające dane opublikował Główny Urząd Statystyczny. Liczba rodzin dotkniętych biedą rośnie i będzie rosła, bo nasza gospodarka ma się coraz gorzej. Jak podał GUS, PKB wzrósł w trzecim kwartale o 1,4 procent rok do roku. To znacznie mniej niż w drugim kwartale, kiedy wzrost ten wyniósł 2,3 procent.
    A w Dzienniku pitola o autach - chyba dla nowobogackich oszustów
  • ~Ja mam Poldka z LPG za 600Zeta
    (2012-12-06 14:00)
    I Nowe wózki mi wiszą...
  • ~Szoferak
    (2012-12-07 20:40)
    TO NIE AUTO - TO SUV!!!
    CZYLI PONAD 1600 KG ZELAZIWA, KTORE TRZEBA JAKOS PCHAC DO PRZODU PRZY POMOCY CORAZ DROZSZEGO PALIWA
    POBIEZNA ANALIZA KONSTRUKCJI WSKAZUJE, ZE JEST TO ORDYNARNA PRZEROBA VOLVO V70 SPRZED 15 LAT ZE SKROCONYM O 120MM ROZSTAWEM OSI I Z NOWYM SILNIKIEM.

    JA PO STAREMU TRWAM PRZY SWOIM SUBARU IMPREZA 2,5 RS!
  • ~słowianin
    (2012-12-08 00:51)
    A ja jeżdżę 30-letnim maluchem i też mi dobrze... Mam w nim dopiero drugi silnik...
  • ~chichot
    (2012-12-10 09:09)
    Ale nowość. Miałem taki miałem w 1941 - JA w nim leżałem a mata go pchała za rączke, równo napędzając cztery kólka. Wszystko póżniejsze to plagiaty.
  • ~prince1974
    (2012-12-10 19:38)
    Do Szoferaka,

    Subaru 2.5 to ***** nie z tej ziemi!!! Ciagle wydmuchuje uszczelke. Przykro mi to pisac ale nie podniecaj sie bo jezdzisz szrotem. Subaru miało 1 udany silnik 2.0T.
    Wymiana uszczelki 4000 zł!!!
  • ~kosmoss
    (2012-12-12 20:28)
    Chyba zamiast SUVa wolałbym uterenowiony kompakt. Jaki. Ot chociażby Volvo V40 Cross Country.
  • ~Jules
    (2012-12-17 21:56)
    taki miejski Crossover jak V40 Cross Country napewno byłby tańszy w ekploatacji i dobrze radziłby sobie w mieście