• ~jack
    (2012-11-17 22:51)
    Golym okiem widać,że auto jest mocno zakamuflowane.Wszystkie komentarze są w związku z tym bezprzedmiotowe.Swoje prymitywne oceny proponowalbym zostawić do momentu jak będzie co oceniać
  • ~I TYLE
    (2012-11-20 16:54)
    WIEŚWAGEN W GORSZYM WYDANIU.
  • ~Pepe
    (2013-01-10 11:07)
    Skoda to samochod dla ludzi a nie polakow
  • ~Kluczyk
    (2013-01-10 11:03)
    Polacy tylko moga zaglosic w innych saloonach jak by mieli jakie portfele
  • ~Aaaaaaa fuj
    (2013-01-10 09:46)
    Oj coś nie wyszedł im ten lifting...
  • ~robert
    (2012-11-22 12:52)
    skoda to ***** miałem 3letnia fabie combi 1.4 tdi i co wypadek i poduszki nie wybuchły cud ze zyje:((dlatego przesiadłem sie na renault SKODA jest dla mnie spalona dokumentacja skody wyszła ze auto było ok niewiedza co zawiodło a ze żyje to dalsze badania na niczym nie zależy skodzie na rozwiązaniu tego problemu ps.pasy były zapięte i co..?
  • ~adi
    (2012-11-21 19:48)
    pether masz dużo racji, ale po ostatnich posunięciach Skody widać że mocno zbliżyła się cenowo z VW i dla tego VW w Polsce zyskuje a Skoda powoli traci, mimo że to powinny być te same auta to jednak coraz częściej klient idzie do VW
  • ~Znający się na rzeczy
    (2012-11-24 17:14)
    Apropo narzekania... Miałem fiata, opla i toyote. Każdy z nich więcej stał w warsztacie niż jeździł po drogach. Od 2002 użytkuję skody. Najpierw I potem II i są to pierwsze samochody z którymi nie mam problemów. Wniosek z tego taki że marka toyota, fiat, mercedes, czy w końcu skoda nie ma znaczenia. Jeżeli trafi się na zły egzemplarz to nic nie pomoże. A moim następnym samochodem będzie Octavia III. Pozdrawiam zwolenników VW.
  • ~pather
    (2012-11-18 20:31)
    jack nie ma się co przejmować. To w większości banda debili, którzy jeżdżą Audi z 1996 r i uważają się za kogos lepszego bo mają lepszą markę, ale że sypiące się to już nie wspomną...Oczywiście że to celowy kamuflarz. Rapid tez był ze starym logo i pooklejany, a widzieliście go na żywo? Wygląda super.Gdyby nie fakt że zrobiony z tandetnych plastików wewnątrz...Octavia jednak ma miec o wiele lepsze materiały niż ostatnia generacja.Jesli zachowają przy tym ceny, na podobnym poziomie to sukces murowany. Jeśli będa wyższe, ludzi zapukają do VW...
  • ~jaś
    (2012-11-18 18:46)
    No jak już pepiki coś zrobią to koniec swiata, Niby kto ma czymś takim jeżdzić ??? I w dodatku żeby wybrać kurę na logo.