• ~Jakub
    (2012-11-06 22:19)
    Fajnie się prezentuje cóż dobra propozycja mam C3 i jestem zadowolony zobaczymy jak wypadnie jazda testowa tym autem cóż trzeba się wybrać do salonu :-)
  • ~praktyk
    (2012-11-06 22:56)
    Nie kupujcie samochodów na literę V i S.
  • ~Skoda lub Vw czyli. szmelc
    (2012-11-06 21:39)
    Leon
    Walnij się w ten głupi poniemiecki łeb. To ze ty sprzedajesz tandetne niemieckie
    wyroby motoryzacyjne , auto podobne gadżety nie oznacza że myślący ludzie je będą nabywać.
  • ~a zesz karważ
    (2012-11-06 21:21)
    A moja Anka kazałą mi kupic skode Fabie za 45 patoli.

    Trzeba bylo ten artykul szybciej pisac...
  • ~kot alik
    (2012-11-14 07:08)
    polak -wolak musi miec wypierdzialy stary volkswagen , utrzymywac proboszcza i glosowac na PIS
    wtedy szczesliwy
  • ~artdrako
    (2012-11-12 10:13)
    1.Cena dobra za nowy w miarę duże auto.
    2.Spalanie jeśli rzeczywiste tak małe to teraz tylko na plus.
    3.Duży prześwit i wzmocnione zawieszenie tez na plus.
    Sam jestem zwolennikiem silników o dużej mocy ,na stanie mam jednostkę 3.0 litra ale jako dupowóz do pracy jest to idealny samochód dla mojej zony i pewnie jej taki kupie,pod warunkiem iż to co napisali jest chociaż w 80% prawdą.
  • ~gonzo
    (2012-11-13 12:40)
    Francuz to kicha, każdy kierowca to wie. Wystarczy spróbować opchnąć takie auto wtedy można zobaczyć jakie jest na nie zapotrzebowanie. Osobną sprawą jest kasa jaką można wyrwać od szczęśliwego nabywcy rzęcha.
  • ~regulator
    (2012-11-13 13:38)
    Takie samochody są produkowane w Chinach
  • ~stan.france
    (2012-11-13 17:46)
    Polscy furmani powinni wiedziec,ze najlepszym rajdowym samochodem swiata od wielu lat jest francuski samochod Citroén DS3,z francuskim kierowca,wielokrotnym mistrzem swiata,Sebastienem Loeb.Obecnie najlepszym bolidem formuly 1 jest Red Bull z francuskim silnikiem Renault.Najdrozszym i najszybszym na swiecie jest francuski samochod Bugatti Veyron 16,4 Sport / 1200 kM, 431km/godz, 2 miliony 320 tysiecy euro/ Ponadto wynalazca silnika spalinowego cztero suwowego jest Francuz Beau De Rochas /1862 rok/
  • ~roman
    (2012-11-13 20:53)
    Mam od kilku lat citroena xsarę. Zwykłe g...no. Korodują progi i wszystko po kolei się psuję. Zawieszenie do d...py. Wymieniam bez przerwy jak nie drążki z przegubami to łożyska kół, o takich niby drobiazgach jak klamki, zamki, siłowniki, przełączniki deski rozdzielczej nie wspominam. To norma tej firmy. Samochód przejechał raptem 184 tys. km. To mój najgorszy z12 samochodów jakie miałem w życiu.