• ~prrrrr
    (2012-10-13 18:51)
    oczywiście 66 tysięcy to niewiele, zaraz biegnę i kupuję
  • ~rex
    (2012-10-13 18:20)
    Rzeczywiście dość udane autko, ale te reflektory przednie wyłącznie w wersji na żarówki H4 jednak je dyskwalifikuje. Nie rozumiem tej polityki Chevroleta, jakość oświetlenia to bardzo ważna rzecz, a tu w przyzwoitym aucie taki błąd, który będzie kosztował istotnym spadkiem zainteresowania, niz mógłby mieć
  • ~brutus
    (2012-10-13 20:36)
    Bardzo tanie 45 moich miesięcznych wynagrodzień
  • ~WOW!
    (2012-10-13 20:54)
    tanio jak barszcz, wezmę sobie ze trzy takie, każdy w innym kolorze!
  • ~Death.fm
    (2012-10-13 21:03)
    Za połowę tej chorej ceny mam beemkę trójkę w kombiaku , za którą po pięciu latach wezmę więcej niż właściciel tego cuda ...
  • ~gosciu
    (2012-10-14 07:08)
    popatrzcie jak kupuje sie samochody wUSA,dlaczego w polsce ktora jest zapatrzona w ten raj nie da sie tego zrobic?
  • ~Leszek
    (2012-10-16 07:17)
    Mnie na taki pewnie dopiero będzie stać za 10 lat jak będzie to igła używana. Chciałbym kupić coś nowszego ale aż tyle nie mam gotówki a to co jest na rynku to picowane wozy którym bliżej do złomowiska niż na drogę.
  • ~rob
    (2012-10-19 20:37)
    no faktycznie ...żarówki są najważniejsze - nie przyszło Ci do głowy że chodzi o jak najniższe koszty eksploatacji
  • ~jkl
    (2012-11-02 12:32)
    Oszustwo! W wyświetlaczu MyLink nie ma nawigacji.
  • ~ggregg
    (2012-11-12 22:54)
    Do "jkl" : W wyświetlaczu MyLink jest wszystko, co masz w telefonie (w tym nawigacja) pod warunkiem, że Chevrolet udostępni odpowiednie aplikacje. W Stanach już są (wejdź na Youtube), w Polsce będą w przyszłym roku - inaczej bym go nie zamówił.