• ~BEZ NAZWY
    (2012-10-09 22:40)
    KRYTYKANCI JAK WAM SIĘ SKODA NIE PODOBA TO PRZENIEŚCIE SIĘ NA INNE FORA, TYCH WASZYCH ULUBIONYCH AUT - O ILE TAKIE SA BO WY PEWNIE TYLKO NARZEKAĆ POTRAFICIE BO WAS ŻYCIE BIJE
  • ~samochodziarz
    (2012-10-10 06:07)
    Skoda jest w 100% własnością niemieckiego Volkswagena. To niemiecki samochód tak samo jak Fiat z Tychów to włoski samochód.
  • ~cyzio
    (2012-10-10 06:45)
    za te badziewie może warte 30 tys.
  • ~TadF
    (2012-10-09 18:19)
    Dokladnie 8.5 %...I to dziennikarzyna nazywa: "Skoda po tym jak ujawniła cenę najnowszego modelu rapid na naszym rynku zdecydowała się ją obniżyć. I to bardzo"... To nie jest warte wiecej niz 30 000. Poza tym napewno bym tego nie kupil.
  • ~gosc
    (2012-10-09 21:21)
    ale bardzo obnizona cena hahahahaa... zobaczymy w styczniu... dealerzy blagaja rzad o doplaty ( ciekawe czy do pensji czy do czego) bo nie maja kupcow a skoda wprowadza nowy samochod i juz wie ze bedzie baaaaaaaaaardzo ciezko go sprzedac!
  • ~blachara
    (2012-10-15 17:41)
    Jak w promocji dołożą kapelusz to może się zastanowię.
  • ~jasiek kosa.
    (2012-10-16 21:45)
    No chyba pepiki nie myślą ,że ktoś w Polsce do czegoś takiego wsiadzie. Musiałoby starych folcfagenów nie być,
  • ~Jasio
    (2012-10-20 12:10)
    A ja nie narzekam mam skode od nowej 5 lat i nie wsadziłem w remont ani grosza..
    ale nie jeżdżę raidowo i nie palę gum.Maksymalnie 160 /godz wystarczy.Jak dbasz tak masz.
  • ~jan
    (2012-10-27 19:32)
    No bo pierwotnie przegięli z ceną. Za liftbacka opartego na aucie miejskim chcieli ceny powoli auta kompaktowego. Nowy cee'd kosztuje niecałe 50 tyś., a kilka tyś. więcej nieco lepiej wyposażony Golf6 w akcji promocyjnej. Do tego Francuzi mają konkurencyjne modele.