• ~dziadek
    (2012-10-06 21:21)
    Tico a twoje tico sie jesce nie rozleciało? Nawet na złomie jus ik ni ma.
  • ~@-Taka prawda...
    (2012-10-05 15:20)
    ...jestes typowym idiota, jakich u nas w Polsce nie brakuje.
    I do tego "wiecznie przedwczorajszy"
  • ~usa
    (2012-10-12 19:28)
    Przeciesz to Audi, wyglad zabawki, jakosc fiata a cena BMW
  • ~ZB
    (2012-10-05 22:30)
    do Wiesia
    TAK. Mieso i jarzyny tanie, mieszkania takze, macie jeszcze do tego pomoc
    z "gory", na wieki wiekow. . Do EU wplacacie grosiki... Czego jeszcze chcecie?
    Zyc nie umierac!
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-10-05 22:03)
    tej, ZB !! to znaczy, że Polacy mają słodkie życie w porównaniu z Niemcami, tak?
  • ~ZB
    (2012-10-05 20:27)
    Koszty zycia mamy wyższe niż w Niemczech...

    Dobre. Wiesz ile kosztuje mieszkanie w Niemczech, prad, woda...?
    Wiesz ile pracujacy Niemiec placi podatkow?

    Moze bys sie najpierw zorientowal, zanim jakies tam cos...wyssane z palca
    napiszesz? Ale moze masz znajomych mieszkajacych w Niemczech i zyjacych
    na koszty niemieckiego podatnika? W pieknych wiezowcach, z Arabami, Turkami i Ruskami? Tam, gdzie normalny czlowiek nie zamieszka.
    No tak, dla tych ludzi koszty zycia- 0. Dlatego tak sie do Niemiec garna.
  • ~Eroll
    (2012-10-05 17:19)
    do Taka prawda:tego co bierzesz(pijesz)klęczysz...bierz pół.
  • ~wawa
    (2012-10-05 16:31)
    do:Polaki bedą gazować dziada i bedzie 0,5 litra na 100 km,,Polakow to nie bedzie nigdy stać na taki samochód.to nie audi 80 ,gdzie w każdej jest wiosce.
  • ~Mk
    (2012-10-09 09:48)
    To bylby dobry samochod i dla nas,...tylko problem w tym, ze to konstrukcja niemiecka i do Niemcow mamy z a w s z e uprzedzenia, dlatego ich nigdy nie dogonimy, nawet kiedy oni pojda piechota, a my za nimi z porsche pojedziemy.
  • ~kola
    (2012-10-05 15:01)
    To pojazd chyba hybrydowy. Rzeczywiście znakomity.