• ~Janusz
    (2012-09-19 13:42)
    To jaka jest w końcu cena tego samochodu?
  • ~rokoo
    (2012-09-20 21:42)
    ciekawe czy bedzie mogl zagrozic Daci Lodgy ?
  • ~Cynik
    (2012-09-19 12:38)
    W Polsce najbardziej prorodzinne są gazety, które wbrew tedencjom ekonomicznym i demograficznym, ciągle szukają czegoś dla "rodziny" podczas gdy niedługo standardem będzie związek 1+1 lub tylko 1.
  • ~zdzichho
    (2012-09-19 12:50)
    Hehehe, to oznacza podwyżkę u Audi, VW itp. Burak musi wiedzieć, że ma "lepsze" i "droższe".
    Lepsze to ja wolę dom, mieszkanie, meble itp. A samochód to tylko rdzewiejące i tracące na wartości cztery kółka.
  • ~przywalmi
    (2012-09-19 13:38)
    W Polsce najbardziej prorodzinne są gazety, które wbrew tedencjom ekonomicznym i demograficznym, ciągle szukają czegoś dla "rodziny" podczas gdy niedługo standardem będzie związek 1+1 lub tylko 1.

    Raczej jeden + lustro
  • ~marko
    (2012-09-19 14:02)
    U NICH TANI TO ZNACZY DROGI WYJŚCIOWA CENA 38.900 ZŁ. POWTARZAM WYJŚCIOWA CZYLI KOMPLETNY GOLAS W WERSJI PODSTAWOWEJ NIE MA NAWET KLIMATYZACJI DOPŁATA KOSZTUJE OKOŁO 9.OOO ZŁ. TO JEST TEN TANI I DUŻY SAMOCHÓD DLA PRZECIĘTNEJ POLSKIEJ RODZINY--PARODIA !!!
  • ~Tamtaramta
    (2012-09-19 15:46)
    I super.
    Mam Carensa z 2009 roku, jeast rewelacyjny i niezawodny. Czekałem na nowa wersję i chętnie na nią zamienię. mam gdzieś opinie wielkich znawców internetowych wychwalających "lepsze " marki. Jestesmy 5 osobową rodziną z dochodem grubo powyżej średniej krajowej. Mieliśmy już i Toyoty i VW i Audi.
    Z każdym było 'coś" a z carensem od trzech lat spokój. Wszystkie samochody kupowaliśmy nowe.
  • ~RUCH PALIKÓTASA
    (2012-09-19 15:47)
    Oto lansowany model rodziny: dwóch panów i złota rybka w akwarium!
  • ~kierowca
    (2012-09-19 17:15)
    Do Tamtaramtam jeśli Ty porównujesz Toyotę , VW, Audi do KIA to coś z Tobą nie tak . Życzę powodzenia w eksploatacji.
  • ~forehead
    (2012-09-20 20:29)
    U niektórych wiedza motoryzacyjna w pewnym okresie przestała się rozwijać i nie nadążają za zmianami. Złudnie myślą, że niektóre marki samochodów zawsze będą na piedestale a świat idzie dalej a konkurencja Nie może zostawać w tyle.
  • ~Tamtaramta
    (2012-09-21 09:07)
    do Kierowca

    No własnie eksploatuję od 3 lat, czytać nalezy ze zrozumieniem.
    Mam gdzies takie opinie jak Twoja , zapewne nigdy nie jeździłes KIA i nie masz porównania do innych marek. Zepsuta nowa TOYOTA jest tak samo niejeżdżąca jak zepsuta KIA - tyle tylko że KIA jeszcze mnie nie zawiodła a nowa Avensis ( służbowa 1 rok , mam ja od nowości) już trzy razy była reanimowana w servisie . I tyle w temacie. Miłego dnia .
  • ~Łolaboga jakio TANI
    (2012-09-21 09:37)
    To aż wstyd...Taki tani że naprawdę aż się zdziwiełm.
  • ~assistance
    (2012-09-21 14:53)
    Toyota-wzór niezawodności w latach 90-tych.Dziś prze mrozie -15st.C trzy czwarte toyotowych flot nie odpala.Ot,księgowi przeliczyli,że silniejszy rozrusznik nie jest potrzebny.Na akumulatorze też można zaoszczędzić,że hoho.Plastiki Avensisa w środku są gorsze niż w KIA/Hyundai.Obsiadające głowice w D4-D,łożyska hałasujące po 50 tys. km itd. itp...Koreańce są dziś obiektywnie lepsze niż Toyota.
  • ~olaf
    (2012-09-25 21:55)
    To jaka jest w końcu cena tego samochodu?
    tania jak wszystko w po raju ze 50 tys. Ale to tylko rok pracy prawda?
  • ~Wiater
    (2012-09-26 05:35)
    Posiadamy dwa samochody: 2004 Hyundai Elantre i 2011 Kia Sorento. Te samochody sa fantastyczne, i sie po prostu nie psuja. NIE PSUJA ! Hyundai i Kia w moim przekonaniu to obecnie najlepsze nieluksusowe marki. Sa tym czym Toyota i Honda byly jakis czas temu: dobrze wyposazone, tanie, ekonomiczne, zaawansowane technologicznie, niezawodne, czyli the best !
  • ~Miklus
    (2012-11-07 18:37)
    I tak tego cuda nie kupię, bo mi się nie poda sposób mocowania bocznych lusterek. Poza tym musiałbym wszystkie pobory odkładać przez 23 miesiące. W tym czasie musiałbym też spać pod mostem, odżywiać się przy śmietnikach, a odzienie kraść w marketach. Ale - jak rzekłem - z powodu lusterek nie kupię tej bryczki.

Może zainteresować Cię też: