• ~tom
    (2012-09-18 19:45)
    Domyslam sie, ze nawet na to auto nowe nie bedzie mnie stac...
  • ~wygląda ten pojazd jak nadymany
    (2012-09-19 09:01)
    kapeć... Obrzydlistwo !!!
  • ~analityk
    (2012-09-18 19:40)
    Niech Pawlak i spółka zobaczą jak robi sie interesy dla dobra kraju..Dla Nas kolesie załatwili lanosa i.t.p furę z Korei po których nie ma śladu a fabryka w Warszawie świeci pustkami,natomiast Rumuni i Czesi mają sie czym pochwalić.Taka jest rzeczywistość Polski. Przekręty i rujnowanie gospodarki to specjalność polityków polskich.
  • ~marko
    (2012-09-18 22:29)
    jak dla polaka ? przecież ono będzie kosztować około 50.000 tyś zł piszcie prawdę a nie oszukujecie ludzi!!!
  • ~Konstruktor
    (2012-09-18 23:12)
    Nie mają się czym pochwalić ani Rumuni ani Czesi, bo to nie oni, ale Francuzi zaprojektowali te samochody. Kraje trzeciego świata, do jakich należy bez dwóch zdań Polska, nie projektują własnych samochodów, tylko produkują wymyślone przez konstruktorów z krajów pierwszego bądź drugiego świata.
    Jesteśmy kolonią, co bardzo pasuje do mentalnosci współczesnego mieszkańca wielkiej niegdyś Polski. Przykre...
  • ~alle lymuzynka.... w sam raz na
    (2012-09-19 00:14)
    hulajnogę dla konusa się nadaje.
  • ~Powislak
    (2012-09-19 07:24)
    Cena na Zachodzie ok. 8 000 euro czyli na nasze powinno być ok. 32 000. Ale jak znam życie w Polsce będzie to 40 000.
  • ~Fajny Francuz
    (2012-09-19 07:27)
    Dacia taka Rumuńska ...jak LCDki LG składane w Polsce ...polskie.

    Poza tym Nowe Dacie są nie z Rumunii...Tylko Tangeru w Marko... I sa bardzo porzadnymi arabskimi autami z kolonii francuskiej.

    Zresztą dla zabiedzonego Polaka to marzenie ściętej głowy - zaraz zacznie się wylewanie pomyii i wychwalanie 10 letniego Paska z Niemiec , jaki to nie bity i mało jeżdżony.

    A ja sam w Niemczech na tanim paliwie robie 60 tyś rocznie i puszczam polaczkom Nówki 4 letnie z przebiegiem 200 tyś które może błyszczą ...Ale to już TRUPY
  • ~Szczeciniak
    (2012-09-19 07:42)
    analityk ma swieta racje.ten kraj to miejsce w geograficznej europie ale gospodarka i przemysl na poziomie Pernambuko.Bandy cwaniaczkow z jednej strony i czarnymi z drugiej.Obydwie opcje lupia w dalszym ciagu kraj z tej marnej kasy co pozostala.My w Szczecinie mamy drogi w centrum miasta co sa na poziomie Mongoli,bo nie ma kasy na remont a czarni dostaja od miasta 2 mln.haraczu i jest OK.Radni RM czekaja teraz na bileciki do Krainy Wiecznych Lowow.co zapewne wydebia.A my skazani na oszustow musimy zyc w tym miescie.
  • ~jac
    (2012-09-19 07:53)
    Ja tez chciałbym mieś auto, auto a nie Dacie...