• ~Najtańsze wersje
    (2012-09-18 07:21)
    Pójda na dojazdówki dla hydraulików, dostawców paczek i inne małe biznesy...
  • ~heniek
    (2012-09-18 08:01)
    No to teraz będę miał zagwozdkę...

    Co wziac w tej samej cenie???

    Pande VAN czy Dokker VAN...cena ta sama.

    Prosze o radę ???.
  • ~skoda
    (2012-09-19 21:57)
    O nowy Roomster
  • ~mechanik
    (2012-09-22 21:41)
    Rdza gwarantowana już po roku.a luzy na zaworach po 6 miesiącach.Brawo.
  • ~Doradca
    (2012-09-18 21:46)
    Do Heńka : kup Pande - wersja standard za 30,4 tys netto - 14% rabatu na 2012, a wersja Bussines 28,75 tys netto - 9% rabatu. Czyli masz taniej o ok.13,5% od Daci. Zostanie Ci 4 tys netto na paliwo.
  • ~Produkcja Made in Maroko
    (2012-09-18 13:40)
    To nie Rumuńskjie tylko Marokańskie...Produkują w Tangerze.

    Ładne czyste Arabskie auto... Europejczycy ida na Bezrobocie bo to lenie.

    Zresztą o czym tu gadamy ...1 na tysąc kupuje nowe...reszta to trupojady
  • ~Chiny ...30 lat temu Kufajka i para butów
    (2012-09-18 12:40)
    A teraz setki bln dolarów na kontach... i produkcja najnowszego hi-tech.

    30lat i od Zera do Bohatera...

    A Polska 20 lat i od Bohatera...do ZERA.
  • ~POlsza technologiczna pustynia
    (2012-09-18 12:06)
    Nie żebym był rasistą... ale rumun zrobił... a POlaczki jakby to TO zrobiły to byśmy peany piali nad POlską myslą techniczną. AŁTO jak ałto... w sam raz dla hydraulika... gdzie zielona wyspa... tylko montownie z "koreańską myślą". Bo trzeba inwstować w naukę... koreańce 40 lat temu... "biedaszyby"... ale konsekwentnie i powoli doszli do tego o czym możemy... POmarzyć
  • ~prawdziwy kierowca
    (2012-09-18 01:38)
    wlasnie na takie cos czekam, mieszkam w Rajchu - o mam dosc tego calego dziadostwa ktorego i tak nigdy nie potrzebuje - chce jezdzic do sklepu, do lekarza, na urlop jade samolotem. Chce auto za 3000 -4000 euro, bez absow dupesoow epesow, klimatyzacji, elektroniki bez sensu. Szyby moga byc opuszczane korbka, zakek na klucz. Wisi mi jak wyglada - najwazniejsze ze ma jechac. Nadmieniam ze mialem juz vw-passata combi, audi 80 automatil, bmw, teraz mam mercedesa w wszystkimi debilnymi bajerami. Byle naprawa czy wymiana zarowki kosztuje majatek, nie wymienisz lampy bez wykrecenia kola i ubrudzony jestes po pachy.

    Chce powrotu do auta typu syrena - talwy w naprawie, przewidywalny, i mozna go zostawic na poboczu aby se kupic inny model.
  • ~prawdziwy kierowca
    (2012-09-18 01:29)
    wlasnie na takie cos czekam, mieszkam w Rajchu - o mam dosc tego calego dziadostwa ktorego i tak nigdy nie potrzebuje - chce jezdzic do sklepu, do lekarza, na urlop jade samolotem. Chce auto za 3000 -4000 euro, bez absow dupesoow epesow, klimatyzacji, elektroniki bez sensu. Szyby moga byc opuszczane korbka, zakek na klucz. Wisi mi jak wyglada - najwazniejsze ze ma jechac. Nadmieniam ze mialem juz vw-passata combi, audi 80 automatil, bmw, teraz mam mercedesa w wszystkimi debilnymi bajerami. Byle naprawa czy wymiana zarowki kosztuje majatek, nie wymienisz lampy bez wykrecenia kola i ubrudzony jestes po pachy.

    Chce powrotu do auta typu syrena - talwy w naprawie, przewidywalny, i mozna go zostawic na poboczu aby se kupic inny model.