• ~eLKa
    (2012-08-29 15:28)
    Brzydki.Polonez jest sto razy ładniejszy!!
  • ~kapitanbomba
    (2012-08-29 21:40)
    musi miec "dizla" zeby sie w PL sprzedac :) tu sie kupuje stare niemieckie dizle zeby zapir... z radyjkiem po 120 w miescie i duzo nie placic :) reszta sie nie liczy, no chyba ze opal lyka to juz wogole superauto :)
  • ~m6m
    (2012-09-02 15:21)
    "Ciekawe czy bedzie tak samo rdzewiec i siem sypac jak poprzednie modele..."

    SKĄD TAKA OPINIA ...? mam mam obecny model z 2008 2.0D , przejechałem 220,000 km i się nie sypie i nie rdzewieje . I nie słyszałem by komuś się coś sypało .
  • ~Edi
    (2012-08-31 07:39)
    ale lipa...wyglada jak naciagniety serdel...
  • ~Egon
    (2012-08-31 07:38)
    2.0/150 KM i 2.5/192 KM
    BMW takie stosowalo 20 lat temu...
  • ~dr.buzz
    (2012-08-31 07:29)
    Ciekawe czy bedzie tak samo rdzewiec i siem sypac jak poprzednie modele...
  • ~Musashi
    (2012-08-31 07:36)
    genialna test ta dziura w desce z telewizorem lampowym :D
  • ~wsiofer
    (2012-08-30 07:08)
    to co z tym hamulcem ?? atramentu brakło??
  • ~jbj
    (2012-08-29 22:24)
    Podobne do volvo s 60 ... więc piękne.
  • ~drezyna
    (2012-08-29 22:14)
    ALE CHAŁĄ. JUŻ PACHNIE TANDETĄ. PRZESTARZAŁĄ TECHNOLOGIĘ WKŁADAJĄ I GŁUPKOM MÓWIĄ, ŻE TO COŚ NOWOCZESNEGO. OD LAT TAKIE RZECZY SĄ W EUROPEJSKICH SAMOCHODACH.
  • ~TAKA PRAWDA
    (2012-08-29 19:55)
    PATRZCIE SPRZEDAWCY VOLKSWAGENÓW PATRZCIE I GRYZCIE
    PAZNOKCIE .
    SAMOCHÓD MOŻE BYĆ PIĘKNY NOWOCZESNY I BEZAWARYJNY.
    NIE TO CO WYROBY AUTO PODOBNE Z VIEŚWAGENA.
    NAWET W REKLAMACH MUSICIE PODKREŚLAĆ ,, DAS AUTO'' - TO AUTO
    ZEBY WSZYSCY SIĘ ZORIENTOWALI
    VOLKSWAGEN NIGDY NIE DORÓWNA MAZDIE JAKOŚCIĄ DESIGNEM I BEZAWARYJNOŚCIĄ.
    NIEOSIĄGALNE DLA DAS AUTO.
  • ~:/
    (2012-09-01 13:17)
    Współczynnik oporu aerodynamicznego 0.26 to miało choćby Daewoo Espero piętnaście lat temu. Pozostałe "nowości" już tu skomentowano.
  • ~Pak
    (2012-08-29 18:55)
    O jakim hamulcu gadanie ,takim jak kiedys DREZYNY mialy.
  • ~Dr Astic
    (2012-08-29 17:41)
    Ci wszyscy malkontenci jezdzą na pewno "furami" za 2-3 tys. typu Golf I,ale w internecie są "mocni w gębie"!
  • ~wwwwww
    (2012-08-29 16:17)
    szok z tymi "nowinkami". automatyczna zmiana świateł jest od lat w europejskich samochodach.
  • ~paligłupot
    (2012-08-29 16:19)
    wszystko przestarzałe. w europie w klasach niższych jest to montowane np. wspomaganie ruszania pod górę, adaptacyjne reflektory,

    o przestarzałej konstrukcji świadczy brak hamulca elektrycznego, szok, że nie wstydzą się takie coś wypuścić na rynek !!!
  • ~sasadasa
    (2012-08-29 16:10)
    Ciekawe komu pomysł z odzyskiwaniem energii ukradli Japończycy ? Jak myślicie ? Bo to w samochodach europejskich jest od lat!
  • ~Obywatel RP
    (2012-08-29 15:35)
    Niesamowite auto, aż przez chwilę wyobraziłem jakby wyglądało w moim garażu. A potem zacząłem się śmiać. Przecież mnie na to nie stać. Na garaż, rzecz jasna. Samochód kupię dziecku w skali 1:200.
  • ~mercfan
    (2012-08-29 15:05)
    W końcu warto popatrzyć na coś innego niż kultowe w203 w sedanie.
  • ~Dr Astic
    (2012-08-29 13:50)
    JEdno z najpiękniejszych aut ,które bęzei dostępne na rynku.Ciekawy tylko jestem,czy kombi będzie równie ładne,bo rozważam zakup w przyszłym roku równeiż FOrda Mondeo,a ze względu na liczną rodzinę w grę wchodzi tylko zakup kombi.

Może zainteresować Cię też: