• ~jahortus
    (2012-08-27 20:43)
    W roku 1951 mialem Skode Rapid.Byl tomoj pierwszy samochod,dwudrzwiuwy kabriolet, silnik gornozaworowy poj. 1ooo cm, karoseria stalowa na szkielecie drewnianym, prod. 1938 r. Dosc szybki.ok1o5 km\godz .Wykonanie eleganckie,tapicerka czerwona skora.Po wojnie sie uchowal w niezym stanie, niestety nasze drogi w krotkim czasie zalatwiy mu drewniana konstrukcje. Naprawa byla wowczas nieoplscalna.
  • ~StJ
    (2012-08-27 20:56)
    Czesi mają swoją Skodę, Rumujni swoją Daczię, a POlacy mają krzywe nogi jak s...!!
  • ~pol anka
    (2012-08-27 23:17)
    kto nie zdążył zapisać się do PSL to zapraszamy, tylko u nas pewna praca w młodym, prężnym kolektywie. Gwarantujemy pomoc w zdaniu matury, skończenie na wybranym kierunku studiów, dla szczególnie zaangażowanych doktoraty i profesury. A i dla żon, matek i kochanek coś się znajdzie. Budujemy mocną Polską mocą rodzin PSL. My ludzie z PSL budujemy Polskę nowoczesną, popieramy hybrydowe samochody z Japonii
  • ~czytacz
    (2012-08-27 18:59)
    Spodziewana cena to pewnie około 65 tyś. Wielu ludowców z MR i podległych spółek zapewne juz się ustawial w kolejce.
  • ~Lech
    (2012-08-27 19:19)
    Nie mogę zasnąć z wrażenia. Jutro rano biegnę do Skody zapisać się do kolejki.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2012-08-27 20:02)
    ... podbije kieszenie kierowców .
  • ~gugcia
    (2012-08-28 11:55)
    cena za wysoka,konkurencja nie spi,Koreanczycy na pewno zjada z cenami podobnych aut gdy te Skody beda u dilerow,poza tym 50 tys zl to 12,5 tys euro,za te pieniadze mozna w RFN kupic mlode,uzywane auto niemieckie z zupelnie innej polki.
  • ~adi
    (2012-08-29 10:54)
    gugcia, auto używane zawsze zostanie używanym wypierdzianym wozidełkiem - skarbonką, w niemczech nie ma głupków , dobrego nie sprzedają zwłaszcza teraz , w ogłoszeniach tych "oryginalnych" auta typu fabia 2-letnie mają przebiegi 160kkm więc im starsze ... pomnóż sobie przebieg bo mi się nie chce...
  • ~WIEM BO MAM