• ~zulka
    (2012-08-18 02:28)
    samochód wyprodukowany przez polskich roboli , pod POLSKIM niebem i tyle. Bo zyski z jego sprzedaży zbierze inwestor zagraniczny. Więc po co tyle radochy?
  • ~ZB
    (2012-08-18 07:56)
    Bo zyski z jego sprzedaży zbierze inwestor zagraniczny

    BO MU SIE NALEZY!
  • ~hehehe
    (2012-08-18 17:29)
    Znowu sprzedajemy do rosji za darmo? Jak za komuny: do rosji węgiel, cukier a z powrotem 100 tysięcy par butów... do podzelowania.
  • ~oszust Plichta
    (2012-08-18 16:36)
    "General Motors‘ chief executive Daniel Akerson earned $7.7 million last year" - za http://www.forbes.com/sites/joannmuller/2012/04/26/is-gms-ceo-underpaid/ a nasze niewolniki razem wzięci nie więcej niż ćwiartkę tego - jest się czym chwalić...
  • ~1199
    (2012-08-19 12:36)
    Wypadałoby aby piszący w niemieckim Dzienniku wiedział że Opel nie jest firmą niemiecką. To firma amerykańska. General Motors Company, Podobnie jak PKO SA nie jest bankiem polskim, a co najwyżej w Polsce. Różnica jest taka że Opel zawsze był i jest firmą GMC.
  • ~komuch
    (2012-08-19 12:17)
    @ zulka - bo jak wiesz ,jeśli ktoś inwestuje to tylko po to by ponieść straty. Wiesz na pewno ,że fabrykę wybudowali u nas nie ponosząc kosztów ,bo przecież u nas wpychamy kołki w doopę i nie musimy się odżywiać,więc nie musza nam płacić . Genialne myśli wysyłasz w świat ,czekam aż twoje złote myśli ukażą się w wydaniu książkowym . Myślę ,że zmienisz świat ,dalej nawet Marks Lenin ,Engels JAKO TRIO ZARAZY ŚWIATOWEJ nie dorównują Ci . Może tylko Josif Wisarionowicz Dzugaszwili może ewentualnie się przymierzyć do twojego geniuszu.
  • ~komuch
    (2012-08-19 12:00)
    @hehehe- sądząc po twoim dowcipnym tekście ,pewnikiem pisujesz dla kabaretów. Boki zrywam czytając takich jełopów co to nie zauważyli ,że świat co nieco uległ zmianie.Gratuluję niezwykłej błyskotliwości i spostrzegawczości . Poprowadż naszą nawę państwową ,takich nam potrzeba ,a świat będzie się bawił setnie.
  • ~do:1199
    (2012-08-19 13:43)
    Opel zawsze byl i jest fitma GMC?
    Proponuje jak najbardziej pospolity internet. Wypisuje pan , panie 1199 bzdury.
  • ~Hehe
    (2012-08-19 14:04)
    Polacy produkują czy skręcają ?
  • ~krzyhoo1
    (2012-08-19 14:27)
    no i cieszmy się, qrna, bo eksport trzyma naszą gospodarkę tak samo jak nienawiść własnego kraju i czyste nieuctwo trzyma przy życiu malkontentów w rodzaju ~hehehe, ~ZB, czy ~zulka