• ~automaniak
    (2012-11-05 11:59)
    Już zadatkowałem Mokka 1,4 turbo 4x4 Odbiór po 15 marca 2013. z rocznika 2013
  • ~kuron
    (2012-09-29 18:24)
    Drogi coraz gorsze, o nowych tylko pomarzyć, w przyszłości będzie jeszcze gorzej więc innej perspektywy jak terenówek anie widzę na polską drogową rzeczywistość. Sam kupiłem terenówkę i to był strzał w dziesiątkę jak nic. Chociaż nie jestem miłośnikiem terenówek to innej perspektywy no cóż na polskie drogi nie widziałem. Pozdro
  • ~MiśUszatek
    (2012-08-11 13:33)
    W sam raz dla różnej maści urzędników Tuska i rodziny na swoim w PSLu
    Dla całej reszty 10letnia corsa musi wystarczyć
  • ~olo
    (2012-08-11 22:53)
    Tade - kup SX4 za 45tyś. Jestem chętny.
  • ~raf
    (2012-08-10 14:16)
    Rywal to raczej suzuki sx i fiat jakmutam w tej samej karoserii. Juke od nissana to jednak specyficzna zabawka.. Natomiast z tymi cenami to na fiata i suzuki to chyba za drogo...
  • ~Tade
    (2012-08-10 16:06)
    Przeholowali. Kosztuje tyle co Hyundai ix35. Jak napisał ~raf konkuruje przede wszystkim z SX4 i Fiatem Sedici, ale one kosztują ok. 45 tys. zł. Kto kupi tego Opla za 75 tys. zł (w najsłabszej wersji)?
  • ~JACA
    (2012-08-10 18:10)
    POLSCY TZW KIEROWCY DOSTANA TO OCZYWISCIE ZA DARMI.
    UNIA EUROPEJSKA, ZRZUCI SIE NA POLSKICH KIEROWCOW W 100 PROCENTACH. OCZYWISCIE.
    TYLKO MANDATY BEDA PLACIC MKIERUJACY.
    TE SMIESZNOTY TEN UKLAD MEDIALNY PIEPSZY OD LAT.
    TO POLSCY KIEROCY ZAPLACA WIECEJ ZA PALIWO.
    NIIE POLACY C MAJA SAMOCHODY, A GDZIE TAM, BO ONI TO MAJA TYCH SAMOCHODOW KILKA.
    TO CI "POLSCYKIEROWCY"
    NO JUZ ZMINCIE TE MELODIE BO SIE ZYGAC CHCE CZYTAJAC TAKIE BZDETY.

    NIE MACIE POLITYKI WYMIANY ZYZYTYCH KADR?
  • ~jasiu
    (2012-11-04 11:21)
    moja z dziećmi
  • ~j.k
    (2012-11-16 10:46)
    te kuron ty chyba ostatni raz na drogę wyjechałeś15 lat temu albo w tym wpisie cytujesz prezesa J.K.