Oto następca niezniszczalnej i taniej terenówki. Tak wygląda nowy Suzuki Jimny [Mamy pierwsze ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Nowy Suzuki Jimny gotowy do debiutu. Japoński producent właśnie ujawnił pierwsze zdjęcia czwartej już generacji niewielkiej terenówki.

wróć do artykułu
  • ~cnjccc
    (2018-06-21 10:14)
    Ożesz, brzydszy od Michnika !
  • ~MISZA
    (2018-06-21 11:17)
    "PIĘKNY JAK... FIAT MULTIPLA"...:)))
  • ~T41
    (2018-06-21 11:34)
    super kanciak :)
  • ~prezes
    (2018-06-21 13:26)
    super auto,lubie takie wozy terenowe,ktore sa naprawde terenowe-jak land Rover Defender,najlepiej taki ciemnozielony jak ma straz graniczna albo ten Jimny.Wlasnie taki prosty,kanciasty,z twarda konstrukcja najbardziej mi odpowiada.Nie mam niestety kasy na niego jako nowego ale moze cos uskladam i kupie taki za pare lat jako uzywany.Gratuluje firmie Suzuki,ze wczasach robienia "feministycznych" ksztaltow aut pseudo terenowych oni,Land Rover i Jeep Wrangler zachowali stary,dobry styl i porzadna,terenowa technike.Gram w Lotto i Eurojackpota w RFN,jak cos wygram to zaraz kupie takie auto.Serio!
  • ~Uuu
    (2018-06-23 09:15)
    Wreszcie jakiś sensowne autko
  • ~Hunter
    (2018-06-25 10:46)
    Tani ? Za 85 tys zł taki prosty samochód do ktorego wejda dwie dorosłe osoby i jeden ustrzelony dzik. To juz wolę kupić nivę za 42 tys a w Rosji za 25 plus cło. Ten Jimmy powinien kosztować max 50 tys zł.
  • ~Gregorianin7
    (2018-06-26 10:37)
    Kanciak to prawda, ale jak sobie wyobrażacie Jimmego? Jeszcze 7 miesiecy temu bym się napalił, ale coż rodzina się powieksza i podemujac ryzyko (wedlug mego sasiada) zakupilem miesiac temu Tivoli od SsangYonga. Zmieszcze wózek, zonke i psa, a za 2 miesiace fotelik z berbeciem. Póki co jeździ sie naprawde swietnie no i tomtom na wyposażeniu. Marzenia o offroadzie zostawiam nabywcom Jimmego :)
  • ~ernst
    (2018-06-28 11:00)
    Mam starszego jimniaka i to fura nie do zajechania, do offroadu jak sie patrzy nawet części oe delfi nie są drogie a człowiek sie wyszaleje w terenie że hej.
  • ~#Daro
    (2018-06-28 22:03)
    Super
  • ~adriano_italiano
    (2018-06-29 10:12)
    Kanciaki sie albo kocha albo nienawidzi kwestia gustu co do mnie to wolę jednak bardziej opływowe kształty i jak bym miał coś teraz kupować to na dzień dzisiejszy poszedłbym też w japońską produkcję ale raczej land cruisera j120 - reduktor, blokada mostu, na ramie, stały napęd 4x4
  • ~swojak
    (2018-07-02 13:02)
    rdza rdza i jeszcze raz rdza,,i kupe g,,wna
  • ~Tojka
    (2018-07-22 16:40)
    Miałam różne, ale ten bije wszystkie na głowę! W terenie mocarz, w mieście wciśnie się w każdą lukę, o bezbolesnym pokonywaniu nieustannie remontowanych dróg nie wspomnę. Mój niebawem skończy 8 lat bez żadnej usterki i czekam niecierpliwie na tego pięknego kanciaka :)
  • ~Author
    (2018-08-07 11:05)
    Nadzieja. Dzisiejszymi suvami jeździ się głownie do kosmetyczki. Jak kiedyś kobieta musiala miec futro z norek, tak teraz bez suva nie zalansuje. A tu proszę kanciak. Witaj przygodo!
  • ~janciovodnik
    (2018-08-17 15:32)
    Jest czad :)
  • ~Tojka
    (2018-09-13 15:44)
    Jeżdżę tym autkiem od 8 lat i nigdy nie zawitałam w żadnym warsztacie, jest niezawodny! Czekam niecierpliwie na nówkę, choć sprzedając mojego, łza się w oku zakręci. Pokonał co tylko się dało w Bieszczadach, w mieście parkuje tam, gdzie inni się nie mieszczą, o pokonywaniu dziur w jezdniach nie wspomnę. Wybrałam go m.in. dzięki długim dyskusjom na forum i pokochałam całym sercem. Tym razem będzie automat od którego odżegnywałam się wtedy.

Może zainteresować Cię też: