Audi Q8 wjeżdża na drogi. Do ostatniej chwili utrzymali napięcie. Nowy SUV mocno zaskoczył

| Aktualizacja:

Audi Q8 to najnowszy SUV, którego niemiecki producent wyciągnął z kapelusza podczas specjalnego pokazu w Chinach. Warto podkreślić, że firma z Ingolstadt do ostatniej chwili utrzymała tajemnicę - nic nie wyciekło do internetu - w efekcie nowość wywołała sensację.

wróć do artykułu
  • ~Desdemona
    (2018-06-05 17:44)
    Tym projektantom w d. się poprzewracało. Oni pamiętają po co te auta projektują? Samochód jest częścią miasta, otoczenia. Ma się komponować z estetyką i podporządkowywać funkcjonalności. Ci projektanci z Audi chyba są napaleni jakimś toksycznym grzybem, bo co nowy model to coraz większy napiep*z ostrych linii, krzykliwych atrap i kształtów rodem z rozbitego lustra. To wygląda jak sen pijanego szklarza.
  • ~gostom
    (2018-06-05 19:21)
    W Audi coraz wiecej Polakow,,,,
  • ~jj25
    (2018-06-05 19:41)
    I znowu wielki kibel na kółkach! Może by tak coś mniejszego do miast, zamiast tych WSIOWYCH STODÓŁ?!
  • ~hulian
    (2018-06-05 20:01)
    Ten tył nie powala na kolana
  • ~Yy
    (2018-06-05 22:50)
    Polaczki tylko potrafia krytykowac a sami nie potrafia nic wyprodukowac
  • ~Jasiek
    (2018-06-06 05:50)
    Kurde, pomimo hamulcowej atrapy i parzystego numeru przy Q do starego i poczciwego X6 się nawet nie umywa :-) Tyłek wręcz starożytny ;-DDD X6 rulez - Brawo BMW!
  • ~SadidA
    (2018-06-06 13:40)
    Serio? Pokazałeś wersje s-line Q8 nadal nie wiem jak i w jakim sensie może to konkurować z Bmw X6 alpina 😅
  • ~...rzekotka...
    (2018-06-10 15:34)
    ..dosskonałe auto dla ludzi na umowach śmieciowych...
  • ~Niki
    (2018-06-11 23:10)
    Jak to juz jest i bedzie zazdrosnicy ktorych nie stac na audi zawsze beda krytykowac ta marke ... a w szczegolnosci BMWiesniactwo . Audi bije na glowe konkurencje pod wzgledem rozwiazan technicznych czy tez wykonczenia wnetrza ...
  • ~enek
    (2018-06-14 20:24)
    Chętnie bym się przejechał tym ich modelem. Jakiś czas temu wypożyczałem w Panek roczny model Audi i miło mnie zaskoczył, po tym spodziewałbym się jeszcze ciekawszych wrażeń.

Może zainteresować Cię też: