Kia rozpaliła Genewę. Nowy CEED SW zaskakuje solidnością i innowacjami [FOTO]

| Aktualizacja:

Kia Ceed nowej generacji oficjalnie zadebiutowała na scenie salonu samochodowego w Genewie. Koreański producent w centrum ekspozycji wystawił odmianę kombi. Auto urosło, ma przestronniejszą kabinę i bagażnik większy niż oferuje... Opel Insignia Sports Tourer.

wróć do artykułu
  • ~amigo
    (2018-03-12 17:35)
    no faktycznie, przepiekna azjatycka stylistyka ,juz mnie tez rajcuje !!!!!! musze sie czegos koniecznie napic to bedzie jeszcze piekniejszy !!!!!
  • ~Wrona500
    (2018-03-12 19:10)
    Powalające te silniki oferują... No i niemieckie zawieszenie super - trzeba będzie naprawiać co 20 tys km. Dno. Niemiecka motoryzacja to już tylko mit. Dobre i solidne niemieckie auta skończyły się na Audi 100...
  • ~bond
    (2018-03-12 18:50)
    To jest szczyt luksusu i elegancji TABLET 7 a nawet 8 cali.Niemieccy szpiedzy w natarciu.Z przecieków .Nawet Rolls Royce wysłał tajnych agentów.
  • ~ashley
    (2018-03-12 21:44)
    Tydzień temu wszyscy o tym trąbili, Odgrzewacie stary kotlet i mówicie o tym jakby to wczoraj było. O normalnym wyposażeniu samochodu mówicie jakby to było jakieś nowatorstwo, a to samochód jakich dziesiątki. Po co ta manipulacja? Po co na siłę wmawiacie jakie to wspaniałe? Jak ktoś ma kupić, to pójdzie do salonu przejedzie się porówna z konkurencją i albo kupi albo nie.
  • ~Kim
    (2018-03-12 17:47)
    Szczególnie to Budio JBL jest intrygujące.Ciekawe co to robi?
  • ~krzyhoo1
    (2018-03-12 21:07)
    Cena?
  • ~PL
    (2018-03-12 23:40)
    Wykończyli niemieckich producentów komórek, TV, statków... a teraz wzięli się za samochody.
  • ~PS
    (2018-03-18 00:02)
    Standard. Zakompleksieni sfrustrowani Janusze dla których szczytem marzeń jest 12 -letni VW kaszlak albo BMW po kraksie zwleczone z Reichu i poskładane do kupy. Otóż jeżdżę Kia Ceed Sw od 10 lat i przy zerowej praktycznie awaryjności widzę same plusy. A cena biła wtedy na głowę porównywalną konfigurację innego wyśnionego marzenia Januszów i Grażyn czyli skodę. Jeśli wszystko to co wyżej opisane się potwierdzi to ta wersja nie daje konkurencji żadnych szans. Kropka.
  • ~Prawdziwy i dumny Polak
    (2018-03-15 14:56)
    Ja bym wolał żeby to Polacy utarli nosa Niemcom,kiedy to nastąpi to im szczęki opadną. Polska będzie dumna,a graty niemieckie na złom.
  • ~dedu
    (2018-03-15 07:42)
    ..pismaku z der dziennik a gdzie podana cena....
  • ~michu
    (2018-03-16 03:54)
    Kiedy w standardzie w Europie będą skrzynie automatyczne na wzór US
  • ~patryjota
    (2018-03-17 15:50)
    ...dopiero jak wypije litra to bedzie jeszcze cudowniejszy !!!!!!!
  • ~sebex
    (2018-03-24 18:01)
    Któregoś razu jak wypożyczałem samochód w Panek to właśnie też skusiłem się na jeden z modeli Kia i nawet przypadła mi do gustu jazda nią

Może zainteresować Cię też: