Skoda poszła na całość z najmniejszym SUV-em. Tak wygląda NOWA hybryda na gaz

| Aktualizacja:

Skoda Vision X to najnowsze dzieło czeskiej marki ujawnione w czasie salonu samochodowego w Genewie. I już niebawem dołączy na rynku do większego rodzeństwa - modeli Kodiaq i Karoq. Napęd? Łączy trzy w jednym.  

wróć do artykułu
  • ~Lucjan
    (2018-03-25 21:09)
    ciekawa kolorysytka, ale suv to suv, ma być dość spory, ja kupiłem od peugeota i właśnie taki rozmiar akurat ma ten model 3008. Ma być wygodnie i komfortowo
  • ~zdzichu
    (2018-03-24 17:50)
    Skoda ogólnie ma całkiem ciekawe rozwiązania teraz w swoich nowych modelach. W zeszłym tygodniu wypożyczałem jej roczny model w Panek i byłem miło zaskoczony ich modelem.
  • ~jasiek z pisu
    (2018-03-14 21:27)
    W przypadku skody nie pisze się SUV tylko SYF.
  • ~Maciek s
    (2018-03-13 14:59)
    Już nie mogę się doczekać, aż pojawi się w salonie Skody w Krakowie!
  • ~Romo
    (2018-03-11 14:19)
    I co z tego że piękna ta Skoda,innowacyjna jeśli będzie wyceniono wyżej niż Volkswagen. Jak widzę na Otomoto Octavię Rs 230 za 120 czy 130 tysięcy złotych to jestem przerażony. Przecież w takiej cenie można kupić Volkswagena Golfa Gti który ma 245 KM a Skoda to miało być tanie auto,dla ludu i jeszcze do niedawna tak było jednak widocznie w Volkswagenie pozazdroszczono wyników sprzedaży w Skodzie i podniesiono ceny podzespołów wykorzystywanych do produkcji. Niestety nie wygląda to dobrze bo ceny samochodów Skoda cały czas rosną
  • ~Jaroslavv
    (2018-03-09 19:07)
    Skoda przynajmniej u mnie fajnie się sprawdza. Ostatnio wypożyczałem jeden z jej rocznych modeli w Panek i dobrze mi się nią jeździło. W sumie daje sobie radę i w mieście i poza nim.
  • ~abcdef
    (2018-03-09 10:24)
    Wreszcie coś z grupy VAG co nie wygląda jak dziadkowóz
  • ~t.runo