Mazda rozwiązała worek. Cztery nowe modele i przełomowy silnik benzynowy, który działa jak... diesel [ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Mazda 6 w nowych szatach jako limuzyna i kombi. Dwa auta prototypowe zapowiadające przyszłość japońskiej marki. I pierwsza na świecie jednostka benzynowa z zapłonem samoczynnym. Producent szykuje popis możliwości…

wróć do artykułu
  • ~Artur
    (2018-03-30 21:12)
    Mazda 6 to jedyne ładne duże auto na rynku. Rzuca się w oczy na ulicach i kazdy zwroci uwagę , zwlaszcza na te czerwone. Bardzo mi się podoba i chciałbym mieć taką sportową limuzynę
  • ~…irek
    (2018-02-19 19:56)
    Do Mazdy przekonałem się właściwie dopiero ostatnio jak wypożyczałem jeden z jej rocznych modeli w Panek. Ogólnie to dobrze mi się nią jeździło. Nawet przy większej liczbie osób dobrze się jechało
  • ~Pozdroo
    (2018-02-08 12:03)
    Mazda concept coupe, dokładnie jej tył bardzo nawiązuje to stylistyki Alfa Romeo Disco Volante
  • ~M6
    (2018-02-07 23:24)
    Fakty są takie 6 GH 9 lat i żadnych problemów
  • ~crow
    (2018-02-07 22:35)
    Kolejny marketingowy "bullszit" by Mazda... Jest to marka, która lubi wciskać swoim klientom kit (gepardy i inne zoom-zoomy) i na nich eksperymentować, jak to miało miejsce z silnikiem Wankla. Obecnie oferują przymulone silniki wolnossące, mimo, że europejska konkurencja już dawno postawiła na jednostki doładowane. Kiedy zaś wszyscy inni powoli przechodzą na technologię hybrydową lub całkowicie elektryczną, te cepy nadal robią po swojemu. Ciekawe, że te naiwne "polaczki", które kupiły nową Mazdę 6, czyli model GJ i "polifty" (ile tych liftingów jeszcze potrzebują?) masowo zmieniają samochody na niemieckie... Co do tej "legendarnej niezawodności" ("legendarna" - chyba w znaczeniu "dawno i nieprawda"), to chyba nawet fanatycy tej marki wiedzą o niedawnych problemach z wałkami rozrządu w Skyactiv-D 2.2, lubiącymi olej benzyniakami 2.5, problemach ze skrzyniami biegów, hamulcami, korozją, elektroniką, hałasem i innymi "kwiatkami", o których posiadaczom samochodów innych marek nawet się nie śniło...
  • ~CX 5 na piątkę
    (2018-02-07 22:26)
    Wieśwagenowcy. Odpajacujcie się od aut przyszłości. Moja Mazda cx 5 przeżyje każdego szmelca zza Odry.
  • ~Dario
    (2018-02-07 22:20)
    Mam mazde 6 z 2008 spalanie jazda miasto -autostrady spalanie 6,6l.zero rdzy lusterka składają się bez problemów Dla tych którzy wypowiadają się źle o tej marce auta .jest to moja 4ta marka i jak dotąd najlepsza
  • ~1234
    (2018-02-07 22:00)
    najwiecej do gadania mają payace , które nie ogarniają nic nowszego , niż golf 4 !!! I ałdi a4 . żenada , goopki ,żenada !
  • ~Girling
    (2018-02-07 21:33)
    Mazda 6 kombi 2016, 25 tyś przebiegu,benzyna 2.0 spalanie miasto 8-8,2 l
  • ~Zen
    (2018-02-07 21:30)
    Większość frajerów nie stać na dacie Logan a o maździe się wypowiadaja.
  • ~lolo
    (2018-02-07 20:27)
    Mazda to jest bardzo ekologiczne auto, po 2 latach ulega biodegradacji.
  • ~O tak.
    (2018-02-07 19:20)
    Co do rdzy problem jest rozwiązany od 2009 roku. Mazda ma teraz o niebo lepsze blachy niż Passat. Jeździłem Passatem z 2011 roku kombi. Silnik 2.0 tdi zupełnie nie udany, jest beznadziejnie wyciszony,maska ma lakier minimalnej grubości.. nie wspomnę o drzwiach które są cienkie jak papier. A co do Mazdy to nie uwierzę że dużo pali. Chyba że jakiegoś trupa kupiłeś od handlarza, który był bezwypadkowy.
  • ~kokol
    (2018-02-07 18:48)
    mazda. mazda. mazda. rdza. rdza. rdza. i wysokie spalanie
  • ~Sylw
    (2018-02-07 18:14)
    Ciekawe czy rozwiązali problemy z rdzą
  • ~CX 5
    (2018-02-07 17:17)
    Bez Mazdy nie ma jazdy schmelzwagenowcy....
  • ~Mazdowicz
    (2018-02-07 15:27)
    Czy po sześciu latach produkcji "nowej 6-tki" maździe udało się już opacować mechanizm składania lusterek, który wytrzymuje dłużej niż pół roku?

Może zainteresować Cię też: