Mazda 6 w nowej odsłonie ujawniona. Zmieniony wygląd i lepsze wyposażenie [ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Mazda 6 zmienia szaty na bardziej eleganckie. Po pięciu latach produkcji japońska limuzyna przeszła kurację odmładzającą i uszlachetniającą. Teraz pod kostiumem skrywa nowe rozwiązania techniczne oraz bogatsze wyposażenie.

wróć do artykułu
 • ~artkor
  (2018-03-27 18:10)
  Świetne auto, bardzo mi się podoba. Elegancka linia i wyposażenie w takiej cenie, super. Dorównuje znacznie droższym markom. Nie pali dużo, świetnie się prowadzi. Dla mnie bez wad.
 • ~amir
  (2018-03-26 23:15)
  Mazda 6 jest samochodem, który będzie mi się podobać zawsze i to niezależnie od wszystkiego, to zasługa takiej rasowo agresywnej linii nadwozia, której uzupełnieniem jest wnętrze utrzymane w nowoczesnym stylu. No po prostu jest śliczna, ale jednocześnie ma całkiem dobre osiągi, nie jest słabym samochodem. Potrafi się szybko i zwinnie włączyć do ruchu nawet przy mało bezpiecznych odległościach :D. Przy tym wszystkim samochód jest ekonomiczny, nie pali aż tyle by móc powiedzieć, że dużo.
 • ~damian
  (2017-12-12 21:12)
  Co do Mazdy to jakoś do jej modeli przekonałem się dopiero niedawno jak zacząłem wypożyczać samochody w Panek. Ogólnie fajnie się nimi jeździ. Mają niemałe możliwości i komfort jazdy też niczego sobie.
 • ~Carlos
  (2017-12-05 11:08)
  Ciekawe czy coś zrobili, żeby auto było mniej biodegradowalne (korozja blach)?

Może zainteresować Cię też: