Skoda Karoq już w Polsce. Nowy SUV już w najtańszej wersji pęka w szwach od wyposażania

| Aktualizacja:

Skoda Karoq, czyli nowy SUV czeskiej marki rusza na polskie drogi. Znamy już cennik, silniki i wyposażenie jakim samochód będzie kusić kierowców. Ile kosztuje najtańszy model?

wróć do artykułu
  • ~yeti
    (2017-10-02 18:02)
    skoda zwariowała juz porzegoniła vw goni audi w cenach
  • ~automaniak
    (2017-10-03 08:13)
    Jak padnie coś z elektroniki to wypłaty braknie na naprawę
  • ~skoda tez
    (2017-10-02 21:48)
    Kolejne autko *********** elektroniką, a jak wam się zwali to sie okaże, ze to nawet 70 % wartości auta.
  • ~Zastraszony
    (2017-10-03 05:28)
    "Peka w szwach" - ? Gdybym ja tak powiedzial swojej zonie o nowej sukience, to byscie juz nie zobaczyli mojego wpisu.
  • ~pat
    (2017-10-03 15:11)
    silnik 1.0 to jakaś kpina czy Skoda zamontuje z kilka lat silnik 0,7 do SUVa? proponuje od malucha
  • ~Marian
    (2017-10-03 10:17)
    Czekam na Skodę w której kierowca będzie siedział tyłem do kierunku jazdy i do tego na przednim siedzeniu sztuczna lala gotowa na wszystko.Cena nie gra roli.
  • ~sporo tych SUV
    (2017-10-03 14:52)
    SUV, pseudo terenowy antyaerodynamiczny popychacz powietrza dla tych co maja zamalego.
  • ~VW Tiguan
    (2017-10-03 16:23)
    Przecież to jest VW TIGUAN !!
  • ~Dełłłłłłłu
    (2017-10-13 07:53)
    Polonez z FSO jest lepszy,bo go wcale nie ma.
  • ~Jaro-Bilans: 0 kobiet, 0 dzieci, 0 rodziny
    (2017-10-05 23:26)
    a co robia w polsce polskiego.... z aut , jeeepow itd ???? ZERO tak jak ZERO-Ziobro.
  • ~sia;la
    (2017-10-02 20:33)
    to mi się podoba
  • ~jurek878
    (2017-10-18 22:25)
    Ogólnie jeśli chodzi o nowe modele to są dosyć mocno wypełnione wszelką technologią czy wyposażeniem. Pożyczałem ostatnio w Panek jeden z modeli Skody i ich ilość jest duża ale też i znacząco wpływa na komfort jazdy.
  • ~marek1265
    (2018-01-27 15:45)
    No ładny ten Karoq i nawet dobrze wyposażony ale wnętrze jak dla mnie za spokojne i bez pazura. Zdecydowanie najładniejsze w gamie SUVów wnętrza robi peugeot. Zegary analogowe bardzo ładne, umieszczone troszkę wyżej niż zazwyczaj. Do tego jakość materiałów użytych też jest z najwyższej półki. Niemieccy projektanci mam wrażenie robią wszystko żeby auto podobało się każdej grupie, za to fracuskie samochody ostatnio są naprawdę pięknie i bardzo odważnie wyrzeźbione

Może zainteresować Cię też: