• ~Piotr - anty wszystko,
    (2015-07-09 13:07)
    Standard na tej stronie - geje usuwaja wszystko co im sie nie podoba.
    Dawno nie widzialem tak tandetnego - nie wiem jak te wypociny nazwac - czegos, mam pytanie czy Redaktor moze pisuje rowniez na pudelka ???
  • ~Poseł na Sejm Najświętszej Rżnącej w Pupę (swoich obywateli)
    (2015-07-09 18:31)
    Przepisy powinny być jak najbardziej skomplikowane, nieintuicyjne i najlepiej wewnętrznie sprzeczne jeśli to możliwe. Tylko wtedy obywatel wyjedzie na ulice dopiero jak będzie na prawdę musiał.
  • ~dźwiedź
    (2015-07-09 13:34)
    Tytuł artykułu obraża wszystkich kierowców bez wyjątku. Nie pozostawia wątpliwości, że każdy kierowca jest kryminalistą, codziennie łamiącym przepisy. Osiągnęliście poziom "Faktu". Zawartością artykułu zresztą też. Rozumiem, że sezon ogórkowy trwa, ale miejcie choć odrobinę litości...
  • ~mruuu
    (2015-07-10 12:04)
    Czy jest w Europie jakies panstwo gdzie istnieje znak-światło "strzałka do tylu" pozwalajacy... zawracać???! Normalnie, jesli na skrzyżowaniu nie ma znaku zakazu zawracania, to zawracanie jest dozwolone. I tyle.
    Poza Polska nie istnieje znak "strzalka do tylu"! Jesli sie myle, to niech mnie ktos wyprowadzi z bledu.
  • ~SYLVEK
    (2015-07-09 14:27)
    Tyle durnych prawidel a tyle wypadkow .To wszystko zeby zastraszyc spoleczenstwo. A policja jezdzi po "pijaku"
  • ~Calder
    (2015-08-12 10:01)
    Naprawdę??? Jeśli cofając walnę kogoś, to będę uznany winnym??? Myślałem, że winny będzie ten co stanął mi na drodze. Albo drzewo, które nagle wbiegło na jezdnię. Więcej takich "artykułów", plisssssss.
  • ~Dr On
    (2015-07-09 16:09)
    Zamierzam wrócić do Polski po 20 latach pracy za granica. Gdzie mogę znaleźć informacje o tym co jest w tej chwili dozwolone, za co nie ma mandatów lub nie idzie się do więzienia, o ile taka lista istnieje?
  • ~misiek
    (2015-07-09 12:54)
    Próba nr 5. Może akurat ten komentarz się pojawi... i nie zniknie po chwili. Po odświeżeniu strony albo komentarz pojawia się 2 razy ten sam albo (i prawie zawsze tak jest) nie pojawia się w ogóle.
  • ~a
    (2015-07-10 00:00)
    Droga redakcjo Prosze pokazac mi gdzie pokazujecie sytuacje grozace wysokimi grzywnami, punktami karnymi czy ponownym wyslaniem na egzamin. Wyglada na to ze zapomnieliscie opublikowac reszte materialu
  • ~mag