• ~Aletto
    (2015-05-05 10:49)
    Państwa Policyjnego w wykonaniu PO ciąg dalszy .. Państwo w wersji lansowanej przez PO jest silne wobec słabych i bezbronnych a słabe wobec silnych i ustosunkowanych ;-) .. Nie ma co .. coraz większy "bantustan" budują nam "Hrabiowie z PO" nad Wisłą ;-)
  • ~Wesz
    (2015-05-05 13:33)
    Każdy dzień j to nowa ustawa restrykcyjna wobec obywatela , zastanawiam się ,kiedy będą liczniki oddechów . Ustaw korzystnych ubywa , a nowych nie przybywa .Brawo, żegnaj korzystna ustawo .
  • ~szyderca
    (2015-05-05 11:37)
    Nie mają pieniędzy na podwyżki dla mundurowych, więc "stwarzają okazję" by sobie dorobili "wyliczając" prędkość na podstawie starych i niehomologowanych suszarek? Nawet Korwin by tego nie wymyślił...
  • ~Siemowit
    (2015-05-05 10:46)
    Represje, represje, represje. Takie jest obecne polskie "państwo". W normalnym Kraju, dobrze zarządzanym przez mądrych ludzi, którzy stawiają dobro kraju ponad wszystko zaczyna się od EDUKACJI a nie od represji. Wybory 10 maja ! ! !
  • ~KARY KARY TEROR EGZEKUCJE EGZEKUCJE
    (2015-05-05 11:02)
    Czy będą egzekucje publiczne poprzez ścięcie i odebranie majątków za to że mamy samochody?
    DOPROWADZILI DO ZDEPRAWOWANIA SPOŁECZEŃSTWA A TERAZ TERROR
  • ~Ile razy sam łamałeś prawo.p. Komorowski?
    (2015-05-05 11:05)
    Komorowski i ta twoja egzekucyjna terrorystyczna PO chcecie dostać dostać to co wam od dawna sie należy?
  • ~terror mega Godzillii z PO
    (2015-05-05 11:10)
    A obozy pracy dla kierowców już zorganizowaliście w których przyjaciele Komoroskiego z SB/WSI będą nas resocjalizować?
  • ~ooooo
    (2015-05-07 08:39)
    to morze lepiej zlikwidowac prawo jazdy w polsce
  • ~dzidzi
    (2015-05-11 12:01)
    Karać trzeba z rozwagą tak jak się to robi w innych krajach. Jazda 100kmh po Marszałkowskiej w nocy to żadna nowość, bo tak jeżdżą prawie wszyscy. Jest różnica pomiędzy pijanym, który wsiadł do samochodu prawie z butelką a takim, który popił wieczorem a rano musi jechać do pracy i ma lekko ponad 0,2 promila. Ciekawe, że są kraje gdzie można jeździć przy stanie 0,8 promila i wypadków nie jest wcale więcej! Wniosek?? robić drogi i systemy dróg, abyśmy nie tracili czasu stojąc w aucie na drodze.
  • ~Stop pijakom
    (2015-05-12 14:34)
    Pierwsza dobra ustawa podpisana przez Komorowskiego . Nareszcie !