• ~Zygmunt
    2015-04-15 15:09
    Nie rozumiem tych narzekań. Ja od dwudziestu lat nie zapłaciłem mandatu i nie zapłacę ponieważ jeżdżę zgodnie z przepisami . A jeżeli ktoś jest głupi to niech szaleje i płaci .
  • ~kosiarz
    2015-04-14 00:33
    wspaniały podarunek dla wyborców PO z dedykacją
  • ~niestety-Polak i kierowca na dodatek
    2015-04-14 10:21
    Czytam komentarze i wlosy mi staja deba na glowie. NIEMAL WSZYSCY JECZA O WYSOKOSC KAR, TAK JAKBY LAMANIE PRZEPISOW DROGOWYCH BYLO NORMA W POLSCE!!! Jezdze jak idiota, ale nie wolno mnie karac!!! - naprawde tylko tak potraficie reagowac??? Ale jak to was, na trzeciego, na waskiej, kretej szosie smiga grubo ponad 150 jakis idiota, to CO WTEDY MOWICIE??? Boze, dlaczego mnie pokarales narodzinami w kraju debili???
  • ~KALEKA
    2015-04-13 18:45
    ZA KOPERTY 20 PUNKTÓW KARNYCH, BO BOGACZE SRAJĄ FORSĄ, BOJĄ SIĘ PUNKTÓW
  • ~PAweł
    2015-04-18 10:28
    Wybralismy rzad ktory nas dalej bedzie okradal obiecuja sobie lepsze zycie reszte maja w D...E !!!
  • ~lyr
    2015-04-15 22:38
    Kolejny skok na kasę głupich placzków. W żadnym kraju nie można zabrać człowiekowi połowy miesięcznych środków do życia z błachego powody jakim jest drobne wykroczenie drogowe.. Ale skoro debile i tak będą głosować na PO to dlaczego nie.
  • ~hmm
    2015-04-17 01:12
    A rower to nie jest pojazd mechaniczny? kiedyś napewno nie był silnikowy, ale mechaniczny to zawsze był. Obecna definicja roweru zezwala nawet na silnik elektryczny, więc albo coś jest nie tak z tym artykółem, albo z rozporządzeniem. Obstawiam, zę raczej autor artykułu się nie popisał. Jak sam nie sprawdzę to się nei dowiem. Mógł chociaż podać numerek dziennika ustaw...
  • ~Klalq
    2015-04-15 04:30
    @Edward Sopot swoj glos mozesz sobie wsadzic do d... komu moze zalezec na glosie idioty?
  • ~Doc.
    2015-04-16 07:57
    Do taczek rodacy! Do taczek! Pora już iść, nie zostało nic! Taczki są lepsze niż pseudodemokracja, ale widać jeszcze lud ma chleb, a niektórzy nawet bułki.
  • ~warszawiak
    2015-04-14 17:31
    Wystarczy popatrzeć jak polscy kierowcy jeżdżą za granicą - grzecznie jak trusie, a w Polsce hulaj dusza ! Trzeba więc u nas zrobić tak jak za granicą