• ~Sprawiedliwy
    (2015-03-16 16:55)
    Powiem tak, to gó...wn...o nie kary. Za małe kary finansowe. Powinny być co najmniej o 100 % wyższe. Zauważcie kto najbardziej przekracza przepisy. Bogacze z wypasionymi furami. Ich należy łupić ile wejdzie - do bólu.
  • ~prof..
    (2015-03-14 16:43)
    sam ciemniak i zlodziej w tym rzadzie
  • ~tarzan
    (2015-03-18 19:58)
    PO i Komorowski zlikwidowali przemysl polski to trzeba teraz zgnoic polskie spoleczenstwo karami,mandatami i wymuszeniami rozbujniczymi komornikow zeby zalatac dziure budzetowa bez dna
  • ~emeryt
    (2015-03-14 20:36)
    Za wiek emerytalny
    Za skok na kasę z OFE
    Za niedotrzymanie obietnic przedwyborczych
    Za jeszcze kilka spraw innych

    Mam nadzieję że, rządzącym politykom w nadchodzących wynosach powiemy aktualnym politykom stanowcze ...NIE ..NIE !

    Nie dla aktualnej niby klasy politycznej ...Won !
  • ~emeryt
    (2015-03-14 20:38)
    DO Papkina z 13,07
    A w Mongolii i w Erytrei ... nie płacisz mandatów

    Też se głupku znalazłem argument
  • ~Stif
    (2015-03-14 20:42)
    Powiedzcie mi...kochane Polskie Prawnicze Durnie...stanowiące i egzekwujące prawo w Polsce...co będzie...jak kierowca - winny...NIE ZAPŁACI...uzasadniając to BRAKIEM PIENIĘDZY... - więzienia są przepełnione a skazani w KOLEJCE czekają na odsiadkę...
  • ~wszyscy jesteście folksdojczami
    (2015-03-15 08:27)
    Ch*j wam w dupe złodzieje.
  • ~marcelek
    (2015-03-14 21:04)
    jestem za, tylko kto będzie wystawiać te mandaty, bo chyba nie nasza przygłupia policja. oglądam często program Uwaga Pirat i nadziwić się nie mogę, że w radiowozach siedzą na ogół zabawowi ludkowie, żartują, dowcipkują, bredzą jakieś androny i przepraszają kierowców za to że muszą ich zatrzymać i ukarać za łamanie przepisów i wystawić mandat ( najczęściej ten z dolnej półki). nasza policja jest leniwa, ma lepkie łapy i jest do dooooopy, niestety!
  • ~Adaś
    (2015-03-14 21:22)
    Może tak od razu zabrać całą pensje po co wymyślać jakieś przepisy.
  • ~lili
    (2015-03-14 22:27)
    Oni zmienią prawo my zmieniny rząd.