• ~Sprawiedliwy
    2015-03-16 16:55
    Powiem tak, to gó...wn...o nie kary. Za małe kary finansowe. Powinny być co najmniej o 100 % wyższe. Zauważcie kto najbardziej przekracza przepisy. Bogacze z wypasionymi furami. Ich należy łupić ile wejdzie - do bólu.
  • ~prof..
    2015-03-14 16:43
    sam ciemniak i zlodziej w tym rzadzie
  • ~mam pytanie
    2015-03-18 10:00
    Ktos dożywotnio straci prawo jazdy, aletakie osoby będą mogły po pewnym czasie usiąść za kierownicą... Czy to ja nie rozumiem slowa DOZYWOTNIO, czy ustawodawcy okazali sie, kolejny raz, durniami?
  • ~emeryt
    2015-03-14 20:24
    Do diabła z obecnymi politykami

    Sami cwaniacy chowają się za immunitet

    A nas chyba następnym razem postawią przed plutonem egzekucyjnym
    Zaczynam rozumieć i popierać tych co twierdzą że, wobec takich rządzących nie warto być uczciwym
  • ~emeryt
    2015-03-14 20:36
    Za wiek emerytalny
    Za skok na kasę z OFE
    Za niedotrzymanie obietnic przedwyborczych
    Za jeszcze kilka spraw innych

    Mam nadzieję że, rządzącym politykom w nadchodzących wynosach powiemy aktualnym politykom stanowcze ...NIE ..NIE !

    Nie dla aktualnej niby klasy politycznej ...Won !
  • ~emeryt
    2015-03-14 20:38
    DO Papkina z 13,07
    A w Mongolii i w Erytrei ... nie płacisz mandatów

    Też se głupku znalazłem argument
  • ~Stif
    2015-03-14 20:42
    Powiedzcie mi...kochane Polskie Prawnicze Durnie...stanowiące i egzekwujące prawo w Polsce...co będzie...jak kierowca - winny...NIE ZAPŁACI...uzasadniając to BRAKIEM PIENIĘDZY... - więzienia są przepełnione a skazani w KOLEJCE czekają na odsiadkę...
  • ~wszyscy jesteście folksdojczami
    2015-03-15 08:27
    Ch*j wam w dupe złodzieje.
  • ~marcelek
    2015-03-14 21:04
    jestem za, tylko kto będzie wystawiać te mandaty, bo chyba nie nasza przygłupia policja. oglądam często program Uwaga Pirat i nadziwić się nie mogę, że w radiowozach siedzą na ogół zabawowi ludkowie, żartują, dowcipkują, bredzą jakieś androny i przepraszają kierowców za to że muszą ich zatrzymać i ukarać za łamanie przepisów i wystawić mandat ( najczęściej ten z dolnej półki). nasza policja jest leniwa, ma lepkie łapy i jest do dooooopy, niestety!
  • ~Adaś
    2015-03-14 21:22
    Może tak od razu zabrać całą pensje po co wymyślać jakieś przepisy.