• ~mieszkaniec miasta
    2015-02-24 12:19
    za jedno przewinienie można karać raz , albo mandat albo punkty karne , ale ta zdemoralizowana sitwa BURAKÓW i PO- robi to co chce , teraz chcą wyeliminować samochody po wyżej 10lat i nie wpuszczać je do centrum miast , i to POSEŁ PO TADEUSZ ARKIT ., i tu apel do wyborców aby to bydle nigdy nie było już posłem , on nie zajmuje się bandytami komorników, tylko zajmuje się tyn żeby upodlić zwykłych ludzi , a samego tego szulera PO stać samochód wymieniać CO ROKU . ludzie wybraliście sobie wrzoda na dupę a te wrzody tak urosły że nie długo pękną
  • ~Paweł
    2015-07-03 14:47
    Zapłaciłem Panu Tomaszowi z anulujmandat.pl za wygenerowanie dokumentu i wysłałem ów dokument do straży gminnej. Po pół roku dostałem wyrok z sądu brzmiący "winny niewskazania kierującego pojazdem". Grzywna 500zł i 50zł koszt postępowania sądowego. Nie dawajcie się nabić w butelkę Panu Tomaszowi, to pismo nie działa.
    Paweł
  • ~Julian_P
    2015-03-12 14:18
    masakra jakaś. Jeszcze trochę będziemy musieli pieszo wszędzie chodzić bo na każdym kroku stawiają te beznadziejne fotoradary.Dobrze, że yanosik zrobił stronę z wnioskami do odwołania mandatu. Samemu pewnie sporo zachodu napisać coś takiego.
  • ~Paweł
    2015-07-03 14:54
    Zapłaciłem Panu Tomaszowi z anuluj-mandat.pl za wygenerowanie dokumentu i wysłałem ów dokument do straży gminnej. Po pół roku dostałem wyrok z sądu brzmiący "winny niewskazania kierującego pojazdem". Grzywna 500zł i 50zł koszt postępowania sądowego. Nie dawajcie się nabić w butelkę Panu Tomaszowi, to pismo nie działa.
    Paweł
  • ~tomek
    2015-07-28 16:30
    czy kotoś zakończył opisaną powyżej ścieżkę pozytywnie tj bez mandatu ?
  • ~LOOK
    2015-02-24 13:24
    Oho temat kampanii wyborczej zaczął być nudny, Ukraina już nie chwyta, strajki rolników tez, czas zaprosić do tańca, no to o fotoradarach i straży miejskiej.
    Za tydzień o planowanym strajku pielęgniarek a później nauczycieli, nierobach policjantach i mundurowce i tak dookoła Wojtek, pozdrawiam redakcję Dziennika.
  • ~poprawny
    2015-03-01 19:34
    Warszawo Moja! co się z tobą dzieje ! czy TY aby z dnia na dzień nie dziadziejesz?
  • ~ewa koby
    2015-02-24 21:06
    dlaczego pojemniki na smieci sa przeliczane na litry a nie kilogramy autor ewa koby
  • ~taxi
    2015-02-24 11:36
    na początek niech te nieroby zrobią coś z fotoradarem na skrzyżowaniu grójeckiej i dickensa w warszawie bo wali fotki kiedy chce jak chce nawet jadący 30 maja pamiątkę a także skręcający w prawo na zielonej strzałce .
  • ~qwer
    2015-02-24 11:52
    nic nie zrobią i co im zrobisz?
    nic

    ja jezdze bez blach i mam wy **** n e