• ~Marysia
    (2014-02-03 08:47)
    Jeśli kara może być nakładana za byle co to mamy już 100% reżim!!! Banda pasożytów robi z nami co chce !!! trzeba to rozgonić...
  • ~jeremi
    (2014-02-01 21:53)
    dla poprawienia budżetu ,mandat za wszystko , za jazdę samochodem , za wyjście z domu za przechodzenie przez jezdnię itd itd
  • ~Tonino
    (2014-02-01 13:56)
    Jeszce jedna okazja do zdzierania skóry ze społeczeństwa.Bo im najmniej chodzi o bezpieczeństwo.Raczej o kasę.
  • ~kurkuma
    (2014-02-01 14:04)
    Jak zwykle, nadinterpretacja przepisów.
  • ~mis
    (2014-04-24 12:27)
    o kurde - lece odsniezac.
  • ~asdf
    (2014-02-11 15:26)
    czyste klamstwa w tytule by luydzie klikali? jak nisko mozna upasc?
  • ~re:Ivo
    (2014-02-02 18:01)
    "idiotyzm w naszym kraju sięgnął już zenitu, co jeszcze wymyślą nieudacznicy i lenie"

    Mylisz sie- odsniezanie samochodu nalezy do OBOWIAZKU kierowcy.
    Dziala na calym swiecie. W Polsce nikt o tym nie wiedzial?
    Nadal jezdzicie z odsniezonym "okienkiem"?
  • ~ENTER
    (2014-02-02 10:22)
    Na jaką odległość można się oddalić od auta z odpalonym motorem zmiatając z niego śnieg, zakładając że nie lecę do pobliskiego sklepu po szczotkę ?, Jest jakaś max. odległość w metrach na którą można odejść bez utraty kontroli nad sytuacją ?. Emisji zanieczyszczeń pracującego na wolnych obrotach motorka nie komentuję , jak nie będę smrodził na postoju , nadrobię to w drodze startując np. na światłach aby mnie z tyłu nie rozjechali i nie trąbili zatrąbiając uciązliwie środowisko.Jak się nie obrócę doopę i tak mam z tyłu...
  • ~RN5
    (2014-02-02 09:57)
    Tytuł "Mandat za odśnieżone" treść : mandat za nieodśnieżone. Debili zatrudniacie.
  • ~Ivo
    (2014-02-01 18:32)
    idiotyzm w naszym kraju sięgnął już zenitu, co jeszcze wymyślą nieudacznicy i lenie.