• ~smiesznie
    2015-07-12 09:07
    dobrze ze mam juz prawko:D :D :D :D!
  • ~Michal
    2013-01-21 16:13
    materiały sa ogolnodostepne od prywatnych firm, cala nauka na wlasna reke rowniez. Testy sa zdecydowanie prostsze i bardziej intuicyjne, jezeli ktos zna przepisy, a nie uczy sie zestawow na pamiec. Na kursie po nowym roku mialem nowy testy i sa naprawde banalne. Sa puszczane filmy, po ktorych decydujemy czy mozna jakis manewr wykonac czy tez nie. Uczyc sie przepisow, uwazac na jazdach, a egzamin teoretyczny bedzie czysta formalnoscia.
  • ~ROMAN
    2013-01-22 03:15
    w USA MAMY NA EGZAMINIE 18 ZNAKOW Z 42 PYTAN 23 DO ODPOWIEDZI.
  • ~hassan
    2013-01-21 10:55
    Pytania są tendencyjne: który z czterech pasów jest środkowy, wyprzedzanie czy omijanie na pasach jest dozwolone a ruch nie jest regulowany światłami itd. Niełatwo będzie w takiej atmosferze o prawko.
  • ~Maja
    2013-01-22 08:52
    Teorie co prawda miałam w październiku ale powiem wam, że własnie rozwiązałam ten test nie przygotowując się wcześniej do niego i nie uwieżycie wszytskie odpowiedzi poprawne ale nie powiem w niektórych strzelałam bo cieżko było cokolwiek wywnioskować z nieczytelnych obrazków ale nie jest tak zle. Pozdrawiam wszystkich co mają to przed sobą!
  • ~DIABEŁ
    2013-01-20 22:59
    Marta ty ale głupia jesteś nie widzisz że te debile kase na nas robią widać że ślepa kura jesteś.Albo jesteś naprawde głupia albo z rządu tak jak ta reszta DEBILI !!!
  • ~Marta
    2013-01-20 12:12
    A ja uważam, ze w koncu ktoś zrobil z tym porządek. Nauczyć się na pamięc kilkuset pytań ktore tak naparawde wystarczy raz przerobic i sie pamieta nie jest wielka filozofią. A te wszystkie negatywne komentarze sa wynikiem lenistwa bo zdanie nowego egzaminu w koncu przyniosie jakąś trudność i mam nadzieję, że choć w małym stopniu zmniejszy to liczbę bezmózgich kierowców na ulciach! Poza tym pytania te nie sa wcale takie trudne.
  • ~Gość
    2013-01-20 13:10
    Debilne Państwo-strach w nim żyć
  • ~agusiak