• ~smiesznie
    2013-01-21 22:48
    dobrze ze mam juz prawko:D :D :D :D!
  • ~Michal
    2013-01-21 16:13
    materiały sa ogolnodostepne od prywatnych firm, cala nauka na wlasna reke rowniez. Testy sa zdecydowanie prostsze i bardziej intuicyjne, jezeli ktos zna przepisy, a nie uczy sie zestawow na pamiec. Na kursie po nowym roku mialem nowy testy i sa naprawde banalne. Sa puszczane filmy, po ktorych decydujemy czy mozna jakis manewr wykonac czy tez nie. Uczyc sie przepisow, uwazac na jazdach, a egzamin teoretyczny bedzie czysta formalnoscia.
  • ~ROMAN
    2013-01-22 03:15
    w USA MAMY NA EGZAMINIE 18 ZNAKOW Z 42 PYTAN 23 DO ODPOWIEDZI.
  • ~hassan
    2013-01-21 10:55
    Pytania są tendencyjne: który z czterech pasów jest środkowy, wyprzedzanie czy omijanie na pasach jest dozwolone a ruch nie jest regulowany światłami itd. Niełatwo będzie w takiej atmosferze o prawko.
  • ~DIABEŁ
    2013-01-20 22:59
    Marta ty ale głupia jesteś nie widzisz że te debile kase na nas robią widać że ślepa kura jesteś.Albo jesteś naprawde głupia albo z rządu tak jak ta reszta DEBILI !!!
  • ~Marta
    2013-01-20 12:12
    A ja uważam, ze w koncu ktoś zrobil z tym porządek. Nauczyć się na pamięc kilkuset pytań ktore tak naparawde wystarczy raz przerobic i sie pamieta nie jest wielka filozofią. A te wszystkie negatywne komentarze sa wynikiem lenistwa bo zdanie nowego egzaminu w koncu przyniosie jakąś trudność i mam nadzieję, że choć w małym stopniu zmniejszy to liczbę bezmózgich kierowców na ulciach! Poza tym pytania te nie sa wcale takie trudne.
  • ~Gość
    2013-01-20 13:10
    Debilne Państwo-strach w nim żyć
  • ~Maja
    2013-01-22 08:52
    Teorie co prawda miałam w październiku ale powiem wam, że własnie rozwiązałam ten test nie przygotowując się wcześniej do niego i nie uwieżycie wszytskie odpowiedzi poprawne ale nie powiem w niektórych strzelałam bo cieżko było cokolwiek wywnioskować z nieczytelnych obrazków ale nie jest tak zle. Pozdrawiam wszystkich co mają to przed sobą!
  • ~agusiak
    2013-01-22 10:29
    Racja dlaczego osoby ktore uczyly sie na prawo jazdy na starych zasadach maja teraz zdawac na nowych? wg mnie to jest tylko wykorzystywanie i zabieranie kasy;/ a ludzie sie musza meczyc...ci co sie uczyli na starych zasdach powinni zdawac testy na starych dopoki nie beda mieli egzmainu pozytywnego a ci co zapisywali sie na egzaminy np w grudniu to pozinni na nowych.Ja sie zapisywalam na egzamin w grudniu przed swietami a dostalam termin na luty a juz moglam awno zdac na starych...a dostalam glupi termin:/ pewnie dla swoich znajomych dali lepsze terminy a dla reszty to zapisywali na nowe:? paranoja ...
  • ~Miliana
    2013-01-22 15:59
    Zrobiłam sobie ten teścik, fakt trochę długo z tym schodzi, ale nie rozumiem skąd wyszły te bzdury na temat jego nadmiernej trudności. Rozwiązanie go jest banalniejsze niż te poprzednie bo nie dość, że tu są jednokrotne odpowedzi, to jeszcze pytania z filmikamii, które przedstawiają sytuacje opisane w pytaniu, gdzie na końcu każdy znak, którego pytanie dotyczy zostaje wyróżniony i co trudnego w odpowiediz TAK/NIE??? Wcześniej było gorzej- kilka możliwości i mnóstwo bezużytecznego czasu, którego chyba nikt nigdy nie wykorzystał w pełni. Te testy pozwalają wykazać się myśleniem i znajjomoścą przpeisów, a nie setką pytań wykutych na pamięć z książeczki, gdzie na dobrą sprawę większość nawte nie znała odpowiedzi, tylko wiedziałą, które są właściwe (A,B,C)