• ~hm
    2013-02-03 11:34
    Ludzie!!! Czytajcie ze zrozumieniem! Nie są to identyczne pytania egzaminu, tylko testowe. Poza tym w Polsce i tak łatwo było zdać egzamin, jak ktoś naprawdę się przyłożył do nauki. Ale u nas większość kandydatów myśli, że po 30 godzinach jazdy wszystko umieją i są najmądrzejsi. Mieszkam niedaleko ośrodka egzaminacyjnego i widzę bardzo często, jak przejeżdżają na czerwonym świetle. I pózniej płacz że egzamin oblany.
  • ~emeryt29
    2013-01-31 08:08
    @St J:wyjątkowo wredny pis-tuman: Co ma PO do egzaminów na prawo jazdy. Jak ci się pis-baranie nie podoba to idź do Rydzyka, on cię oświeci.
  • ~do:~StJ
    2013-02-02 22:02
    Facet, na Boga, zostajn w kraju!
    Nie wyjezdzaj za granice, bo tam takich idiotow, jakim ty jestes KASUJA!
  • ~power
    2013-01-31 11:11
    Pytania nieprecyzyjne, nie maja nic z poprawa bezpieczeństwa na drodze! Wprowadzają zamęt, są mało czytelne nawet dobre czytani ze zrozumieniem nie wiele pomoże! Radosna twórczość naszej Kochanej władzy PO !
  • ~Stawe
    2013-02-04 14:50
    Głównym problemem jest dziwny język. Zdaje się, że pytania powinien konsultować filolog polski oraz filozof-logik.
  • ~prawko od 69r
    2013-02-06 16:50
    Nie jasne sytuacje na 14 i 19 reszta proste
  • ~Kama
    2013-02-05 13:07
    No dzisiaj to przegięcie pierwsze 20 pytań na odpowiedź Tak lub Nie banalne a juz na a b c trudniejsze zdażało sie że były 2 poprawne odpowiedzi a mogłes zaznaczyć tylko 1 i co wy na to??? i nie jedno jest takie pytanie tylko napewno więcej... 12pkt mi brakło
  • ~Anonim
    2013-01-29 21:52
    Ja uważam że te pytania nie są dopracowane. I zgadzam sie z tym że chcą załatać dziurę budżetową bo to jest skandal żeby taka mała była zdawalność
  • ~kierowca od 20 lat
    2013-01-29 16:40
    Pytania są tożsame z testami w poprzednim systemie zdawania, tyle tylko,że jest "tak" "nie". Ale tak samo debilnie niektóre sformułowane, człowiek wie, ale forma pytania jest tak skonstruowana,że robi z człowieka barana.
  • ~Babcia
    2013-01-24 22:38
    DO Marka-jeśli nie ma nikogo to po prostu jedziesz,a ten z lewej skręca sobie w lewo.