• ~Iron
    (2013-01-01 10:02)
    Patologia "dyskutantów" na tym forum poraża.
  • ~jack
    (2013-01-02 18:32)
    W Polsce kupa kretynow wymysla coraz to nowe znaki i przepisy drogowe,robiac galimatias w mozgach kierowcow. Zdobycie prawa jazdy urasta do rangi ukonczenia wyzszej uczelni. Jedyny cel tych posuniec to duze dochody z tego procederu. Radzilbym tym madralom wybrac sie do USA. Tam pare sensownych przepisow i znakow drogowych doskonale rozwiazuje sprawe ruchu drogowego o jakim sie w Polsce nie snilo!
  • ~Miki
    (2013-04-07 20:58)
    Totalna paranoja!!!
  • ~Miki
    (2013-04-07 20:56)
    Totalna paranoja urzędników!!!
  • ~aga
    (2013-03-07 08:41)
    Najwyższa pora, by skierować posłów na badania i zaaplikować im coś na wstrzymanie sraczki. Częstotliwość i mnogość zmian przepisów powoduje, że większość kierowców ich nie zna, a spora grupa potrzebuje prawników, żeby je zrozumieć. Czas na opamiętanie i stabilizację
  • ~Junak.
    (2013-02-12 04:49)
    Jesli jade tak jak traktuje znak na jezdni to co za problem robicie.Mnie oni z tymi nowymi przepisami mogom pocalowac w cztery litery.
  • ~ja
    (2013-01-14 10:53)
    poslowie i caly zad nie powinni kozystac z zadnych przywilejow ani nadrogach ani w sluzbie zdrowia a gdy widza radar to powinni przyspieszac zeby moc honorowo wspomoc budzet panstwa to byliby porzadnymi ludzmi juz na nich nie zaglosuje-na pis tez nie i zrobie tak jak depardje wyjade
  • ~Aro
    (2013-01-10 23:17)
    HEH HE nie zgodzę się z niektórymi tu osobami mianowicie kodeks faktycznie jest zmieniany co roku lub co dwa lata to raz , dwa że to że wystawiane są radary w polsce w takich miejscach że naprawdę nie macie nawet o tym pojęcia mowa o niedzielnych do 10tys rocznie :p uwierzcie mi że coś o tym wiem nagonka jakich mało KROKODYLE mają jeszcze zarobek z litwinów i rusków ale to teżim się skończy . zadam tylko jedno pytanie ... MAMY NA RAZIE SAME ZAOSTRZENIA PRZEPISÓW Z TYM NIKT CHYBA SIĘ NIE BĘDZIE KŁUCIŁ A GDZIE SĄ UŁĄTWIENIA DLA KIEROWCÓW PRZECIEŻ TO KIEROWCA TO DLA BUDŹETU PAŃSTWA 20% ROCZNIE PANIE ROSTOWSKI I NOWAK . PYTANIE CO JEST ZROBIONE ABY KIEROWCA MÓGŁ JEŹDZIĆ BEZPIECZNIEJ NIE MÓWIMY O ZAOSTRZENIACH . pozdrawiam jak dla mnie to wszystko jasne jakby ktoś w rządzie miał choć troche oleju w głowie to by nie trzcili na autostradach dodatek do sentencji :p
  • ~POLAK81
    (2013-01-06 20:40)
    Tusk oprócz opluwanej opozycji w postaci PISU- jest jeszcze NARÓD POLSKI Który niedługo upomni się o SWOJE PRAWA
  • ~Jan Michał
    (2013-01-05 20:40)
    Gdybyśmy sprowadzili szwedzką policję na jeden rok- byłaby inna jazda.