• ~dziecinnie się zrobiło
    (2013-02-21 02:56)
    Zanim stracę prawko? A czy prawko to jakieś prawo jazdy dla krasnoludków? Rozumiem, że artykulik pisał jakiś redaktorek na komputerku ;-) Najważniejsze jednak żeby policjancik nie wypisał mandaciku...
  • ~słowianin
    (2013-01-08 16:42)
    Do WARSZAWIAKA - wiela tatulo dali za warszawski meldunek?
  • ~Janosik
    (2013-01-05 01:16)
    WARSZAWIAK cwoku ty do Warszawy to trzy dni wołami musisz jechac miernoto prawko to ci tatus za pół świni załatwił??PO znajomosci !!Bo sam to zes PO oblewał wszystkie egzaminy!!
  • ~swiety Ire3neusz
    (2013-01-02 16:34)
    Przeciez istniala propozycja (zielonej fali).chyba taka prosya definicja bezpieczenstwa (tani pojekt)jest w zasiegu rozumowania polskiego posla.chodzi o to-gdy ruszusz na zielonym swietle i bedziesz porusz\al sie z predkoscxia -dozwolona-zaw2sze trafisz na nastpnych swiatlach na (zielone).Ta instalacja jest tansz od fotoradaru i nie drenuje kieszeni kierowcvy. a kierowca to nie kazdy bogacz...zabrano spoleczenstwu komunikacje autobusowa i kolejowa,ludzie ratujac swoje miejsca ptracy p-okupili samochody za grosik.Zaklady pracy tez sprzedwano za grosik.I ten ktory kupil auto za GROSIK,POZBAWIONY KOMUNIKACJI PANSTWOWEJ CZ\asem wyjedzie iepotrzebnym mu juz autem i zayrzymac go moze jedynie (zielona fala) a nie wypierdziny Pana Ministra Nowaka.Zawiodlem sie na Panu Ministrze...Chociaz nie jestem i nigdy nie bede zwolenikiem jedynej prawicowej ********* ...pt.Paraszyta i Smolensk widze Wasz POtkniecie.Zacznijcie prosze od regulacji a NIE OD EGZEKUCJI!Bo zostanie PO Was mokra s iera
  • ~swiety Ireneusz
    (2013-01-02 14:41)
    moim zdaniem,powinnismy blokowac drogi poruszajac sie z predkoscia 40-50km/h i to od zaraz,bo gdy nakradna z naszych kieszeni kupe forsyto bojkot i utrudnienia przetrwaja Sluchajcie,oni wiecejwyciagna od nas niz kler otrzymuje z naszych podatkow.Rosnie nam nowa swietosc PID ze swoimi kaplanami na slupkach.
  • ~Kawosz
    (2013-01-02 12:57)
    Kto zgarnie punkty ten zgarnie, mi to nie grozi, bo mam Yanosika
  • ~ort !
    (2013-01-02 09:06)
    Nie bądź BUCEK hołota pisze się przez samo " H " !
  • ~BUCEK
    (2012-12-30 19:26)
    CO ZROBIC Z PIJANA CHOLOTA PIESZA ? PO 1000 ZA PIJANEGO RYJA W MIEJSCU PUBLICZNYM BEDZIE WIECEJ DO SKARBU
  • ~świety grzech goż
    (2012-12-30 09:31)
    grzech to kraść i z doopy spaśc
  • ~wiele bny
    (2012-12-30 09:30)
    grzech to u klechy a napolicji to powinno inaczej sie nazywac polska panstwem wyznaniowym nauka poszła w las
  • ~WARSZAWIAK
    (2012-12-30 09:18)
    Wara od pijaka ! Tusku .
    Pijak to dobry polski katolik glosujacy zawsze na PIS !
    Jego rodzina slucha radyja ma ryja . , a on sam nienawidzi obcych , urojonych obcych , swoich sasiadow , tych po wyzszych szkolach i wszystkich zarabiajacych wiecej niz on .
    Chodzi na msze do kosciola z zona bo tak trzeba dla sasiadow .
    Mszy nie slucha bo trzezwieje lub jest ociezaly umyslowo.
    Polska prowincja , zascianek to kierowca pijak.
  • ~kierowca
    (2012-12-30 07:28)
    Irys nie rozumiesz że dla państwa się nie liczy czy pijany kogoś zabije i ucieknie po 1 promilu i po jakiś godzinach go złapią dadzą jemu 10 pkt i 500 zł i tu juz mają raz kase a potem ten sam kierowca znowu kogoś po promilach zabije w np terenie nie zabudowanym i tak samo jak wyżej złapią 10 pkt i 500 no i teraz stracił prawko państwo zarobiło 1000 zł hurra sukces naszego prawa dwóch zabitych ,1000zł ,20pkt hahahaha ale wynik mają swoje 1000 zł czyli widać że dla nich życie ludzki się nie liczy powinni od razu zabierać prawo jazdy pow 0,2
  • ~Slay
    (2012-12-30 05:56)
    Sprawa jest prosta, jak stracę prawko to wyjadę do pracy za granicę, choćby na zmywaku :) Zarobię tyle samo, podatki niższe, a Donka będę miał w ...
  • ~Batman
    (2012-12-29 22:54)
    Odp...cie się wreszcie od kierowców ,bo czujemy się jak niechciani emigranci a krocie na nas zarabia państwo i inne nieroby. Nie sztuką jest łupić bezbronnych kierowców starych łupów i innych gratów.Krew mnie zalewa, jak czytam co parę dni, że znowu wymyślono nowy przepis lub nową kosztowną zabawkę na kierowców.Karać za powyżej 0,5 promila i za wypadki w stanie po spożyciu.Do pozostałych więcej logiki w karaniu.Karać np.firmy budujące drogi gdzie studzienki kanalizacji są zapadłe, że nie sposób ominąć te buble! Zmieńcie wreszcie mentalność.Za parę lat z bramy bez mandatu się nie wyjedzie itd...
  • ~ja
    (2012-12-29 21:59)
    Podobnie jak dla bezmózgich idiotów takich jak Ty. Dożywotnio do wariatkowa :D. Nie wiesz kretynie, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę? Nie dziwię się bo skąd idiota ma to wiedzieć ?
  • ~JOZEF BAK
    (2012-12-29 21:16)
    te gliny to matoly sami jezdza PO pijaku durnie
  • ~Jarek
    (2012-12-29 20:05)
    za jazdę po pijanemu zabrać prawo jazdy dożywotnio bezapelacyjnie.
  • ~ronik
    (2012-12-29 19:13)
    Średnio 6 razy w miesiącu dziennik straszy mnie, że pójdę z torbami jako kierowca. Onegdaj, kiedy dyskutowano nad zniesieniem kary śmierci w kodeksie,przekonywano nas, że nie wysokość kary ale jej nieuchronność dyscyplinuje przestepców. Media głównego ścieku najwyraźniej mają zupełne zamieszanie i brak jasnych wskazówek w tej materii. Proponuję oficjalnie zapytać Biuro Polityczne i poczekać na egzekutywę. Coś poradzi uprawiajacym dzienniKURstwo.
  • ~Irys
    (2012-12-29 16:55)
    Przyzwolenie państwa na potencjalne morderstwa tylko 10 punktów i 500zł.To paranoja.Pijakom zabierać prawka dożywotnio.Nie powinno być litości dla takich

Może zainteresować Cię też: