• ~JOZEF BAK
    (2012-12-29 21:16)
    te gliny to matoly sami jezdza PO pijaku durnie
  • ~wiele bny
    (2012-12-30 09:30)
    grzech to u klechy a napolicji to powinno inaczej sie nazywac polska panstwem wyznaniowym nauka poszła w las
  • ~słowianin
    (2013-01-08 16:42)
    Do WARSZAWIAKA - wiela tatulo dali za warszawski meldunek?
  • ~Janosik
    (2013-01-05 01:16)
    WARSZAWIAK cwoku ty do Warszawy to trzy dni wołami musisz jechac miernoto prawko to ci tatus za pół świni załatwił??PO znajomosci !!Bo sam to zes PO oblewał wszystkie egzaminy!!
  • ~swiety Ire3neusz
    (2013-01-02 16:34)
    Przeciez istniala propozycja (zielonej fali).chyba taka prosya definicja bezpieczenstwa (tani pojekt)jest w zasiegu rozumowania polskiego posla.chodzi o to-gdy ruszusz na zielonym swietle i bedziesz porusz\al sie z predkoscxia -dozwolona-zaw2sze trafisz na nastpnych swiatlach na (zielone).Ta instalacja jest tansz od fotoradaru i nie drenuje kieszeni kierowcvy. a kierowca to nie kazdy bogacz...zabrano spoleczenstwu komunikacje autobusowa i kolejowa,ludzie ratujac swoje miejsca ptracy p-okupili samochody za grosik.Zaklady pracy tez sprzedwano za grosik.I ten ktory kupil auto za GROSIK,POZBAWIONY KOMUNIKACJI PANSTWOWEJ CZ\asem wyjedzie iepotrzebnym mu juz autem i zayrzymac go moze jedynie (zielona fala) a nie wypierdziny Pana Ministra Nowaka.Zawiodlem sie na Panu Ministrze...Chociaz nie jestem i nigdy nie bede zwolenikiem jedynej prawicowej ********* ...pt.Paraszyta i Smolensk widze Wasz POtkniecie.Zacznijcie prosze od regulacji a NIE OD EGZEKUCJI!Bo zostanie PO Was mokra s iera
  • ~swiety Ireneusz
    (2013-01-02 14:41)
    moim zdaniem,powinnismy blokowac drogi poruszajac sie z predkoscia 40-50km/h i to od zaraz,bo gdy nakradna z naszych kieszeni kupe forsyto bojkot i utrudnienia przetrwaja Sluchajcie,oni wiecejwyciagna od nas niz kler otrzymuje z naszych podatkow.Rosnie nam nowa swietosc PID ze swoimi kaplanami na slupkach.
  • ~Kawosz
    (2013-01-02 12:57)
    Kto zgarnie punkty ten zgarnie, mi to nie grozi, bo mam Yanosika
  • ~ort !
    (2013-01-02 09:06)
    Nie bądź BUCEK hołota pisze się przez samo " H " !
  • ~BUCEK
    (2012-12-30 19:26)
    CO ZROBIC Z PIJANA CHOLOTA PIESZA ? PO 1000 ZA PIJANEGO RYJA W MIEJSCU PUBLICZNYM BEDZIE WIECEJ DO SKARBU
  • ~WARSZAWIAK
    (2012-12-30 09:18)
    Wara od pijaka ! Tusku .
    Pijak to dobry polski katolik glosujacy zawsze na PIS !
    Jego rodzina slucha radyja ma ryja . , a on sam nienawidzi obcych , urojonych obcych , swoich sasiadow , tych po wyzszych szkolach i wszystkich zarabiajacych wiecej niz on .
    Chodzi na msze do kosciola z zona bo tak trzeba dla sasiadow .
    Mszy nie slucha bo trzezwieje lub jest ociezaly umyslowo.
    Polska prowincja , zascianek to kierowca pijak.