• ~ups
    (2012-11-26 18:17)
    Prawo jest dla człowieka,a nie człowiek dla prawa.Oczywiście radzę przestrzegać przepisy ruchu,bowiem one służą naszemu bezpieczeństwu,jak również innych użytkowników dróg.Jednak karanie jest bezpodstawne,gdy nie ma pokrzywdzonego,a państwo nie może być jednocześnie sędzią i stroną w sporze.Tak więc jedynie pokrzywdzonemu należy się zadośćuczynienie.Gdy przekroczycie prędkość, i namierzy Was radar nie jesteście nikomu niczego winni,jeśli nie ma strony pokrzywdzonej.A prawo,które państwo ustanowiło jest demoralizujące i dla obywatela,jak i dla organów państwa.Skoro tak,to jakże mówić o sądach,że są niezawisłe?Sędziowie ustanowieni i karmieni przez państwo są sędziami stronniczymi,bo wykonują wolę ustawodawcy,który nakazuje sądom wykonywanie wielu bzdur.Macie prawo odmówić przyjęcia mandatu i to jest legalne.Dlaczego więc składając wniosek do kolegium państwo ma prawo żądać większej sumy za zważenie winy i kary?Przecież,jeśli kupujecie na rynku kilo ziemniaków i sprzedawca nasypie Wam "na oko",to macie prawo żądać,aby położył te ziemniaki na wadze i za to nie płaci się dodatkowo.To właśnie również świadczy o zawisłości sądów,bowiem nie sądzą za darmo.A tam,gdzie masz interes,będziesz stronniczy.
  • ~rowerzystka
    (2012-11-25 06:59)
    na szczęście nie mam takich problemów:)
  • ~ciota
    (2012-11-24 16:53)
    ten pies jakiś pryszczaty???
  • ~CeeL
    (2012-11-24 10:30)
    Do: ~mag2012-11-24 10:13
    A komornik?
    On może zabrać w egzekucji sprzęt domowy i np. auto na którym "zarobiliśmy" mandat.
    To nie zmienia mojej opinii, że czasem lepsze jest pouczenie, a nie od razu mandat!
  • ~mag
    (2012-11-24 10:13)
    Kto...
  • ~obserwer_1
    (2012-11-24 11:19)
    jedynym pomysłem tuskogłupów na sprawowanie władzy jest rżnięcie obywateli w każdy otwór, a obywatele mają się cieszyć i drzeć: jeszcze, jeszcze.
    a tak nawiasem gdzie podział się zwyciężca z brukseli niejaki donald amber tusk?
  • ~tom
    (2012-11-24 11:55)
    No właśnie gdzie jest artykuł o sukcesach naszych negocjatorów w sprawie budżetu .Czyżby oficjalna propaganda tego nie zauważała. ???>?
  • ~Kocham Policję
    (2012-11-24 12:01)
    Dostałem 200 zl mandatu za nieprzepisowe siedzenie na ławce , byłem trzeźwy , było południe , ławka była taka zajechana ze dało się usiąść tylko na oparciu , przyleciał jakiś sierżant i wlepił mi 200 , nie dało się z nim gadać , był absolutnym prostakiem - łowcą "ławkowych przestępców" , w końcu wyprowadził mnie z równowagi i pojechałem go od najgorszych drani i faszystów za co dostałem kolejne 200.
  • ~jacóś
    (2012-11-24 14:30)
    ~Kocham Policję2012-11-24 12:01

    - Mało ci dał ! Za to ostatnie mogłeś mieć sprawę karną.
  • ~Czilen
    (2012-11-26 15:15)
    Nie płacić! Tzn. nie dostawać - zapobiegać z YANOSIKIEM.