Nowe europejskie prawo jazdy od dzisiaj

| Aktualizacja:
X

Od dziś na terenie całej Unii będą wydawane nowe europejskie prawa jazdy.. Ujednolicone dokumenty zastąpią dotychczasowe, wydawane w państwach członkowskich. Teraz będzie to plastikowa karta, podobna do kredytowej, ze zdjęciem i kluczowymi danymi.

Obecnie policjanci w całej Unii muszą rozpoznawać ponad 100 różnych rodzajów papierowych, czy plastikowych praw jazdy, którymi posługuje się prawie 300 milionów kierowców.

Konieczne są ujednolicone dokumenty, bardziej czytelne i trudne do podrobienia, bo fałszywe prawa jazdy to jak licencja na zabijanie - powiedział komisarz do spraw transportu Siim Kallas. Prawa jazdy już wydane zachowują ważność.

Nie musimy już teraz spieszyć się z ich wymianą - dodał komisarz. Stare prawa jazdy zostaną zastąpione nowymi gdy upłynie ich termin ważności, lub najpóźniej w 2033 roku. Wzór europejskiego prawa jazdy został ujednolicony w całej Unii, ale - każdy kraj może na nim umieścić symbole narodowe.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: IAR
  Powered by ContentStream
  • ~aaa
   2013-01-19 10:10
   ~luk1407 - idź na jakieś leczenie chory człowieku
  • ~luk1407
   2013-01-19 09:35
   BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~precz z nwo
   2013-01-19 10:44
   "Nie musimy już teraz spieszyć się z ich wymianą.." bo NWO dziala powoli ale skutecznie. Niedlugo 1 hymn,1 waluta i niemodne bedzie mowic :"Ja Polakiem,albo Niemcem jestem" bo nalezy byc Europejczykiem!!! Pozyjemy-zobaczycie,bo ja jestem pewien tego!
  • ~prawdajest1
   2013-01-19 10:51
   "luk" powiedz nam co bierzesz?? Jaki dopalacz? I jak mozna "udawac" Jezusa. On cie widzi...bo archaniolem jest i juz od 1914. roku panuje w Niebie,kiedy po krotkiej walce szatan i demony zostali wrzuceni na Ziemie (dlatego wlasnie 1. wojna wybuchla wtedy). I zamiast biadolic w kolko jedno i to samo-wez sie za gloszenie dobrej nowiny-ze niedlugo po Armagedonie Krolestwo Boze bedzie i na Ziemi,a rzadzic beda Jezus i 144.000 wybrancow wsrod "narodow". Szatan oraz demony spedza 1000 lat w Otchani! To sa fakty a nie twoje bzdury,bo Bestia to ONZ oraz NATO,zadna UE jako taka...
  • ~voiceinthedesert
   2013-01-19 15:52
   To zakrawa w Wielkiego Brata, ingerującego w naszą prywatność! Kto bowiem chce, żeby w każdym kraju który odwiedza, wiedziano kim jest? Zwłaszcza, gdy kraje dawniej sowieckie, jak Ukraina, wejdą do Unii i zaczną śpiewać Rosjanom, "Oh, kto tu jest"!
  • ~sten41
   2013-01-19 16:01
   No brawo urzędasy matoły ,przynależymy do eurokołchozu Juz ponad 10 lat i teraz w tych głupich łbach znów cos zaświtało na wyduszenie od "ciemniaków " kasy, poprzedni stanowiliśmy RWPG- wspólnotę uległych państw w dupę nas robili dokładnie nasi umiłowani przywódcy a teraz ze zdwojona energia nas doją ciemny motłochu głosujcie na tych co trzeba a nawet płakac nam nie pozwolą jak od 1944 do tej pory zamienił sie jeden reżym na inny inna chorągiewka ale hasła te same "śmierć frajerom"
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.