• ~nie Ma nic gorszego od PLATFORMY
    2014-12-01 11:11
    Ta Ryża JUDASZOWA QR...
    sprzedała nas za bezcen!!!...
    Pier...oleni ZŁODZIEJE z PLATFORMY
    wara wam od MOJEGO PORTFELA !!!...
  • ~Kopt
    2014-12-01 12:36
    Przecież doskonale pamiętam, bo wszyscy to komentowali: na wiele miesięcy przed ówczesnymi wyborami cena benzyny nie drgnęła nawet na grosz... Po co to mydlenie oczu? Tusk zablokował wtedy te ceny, wszyscy to podejrzewali, a taśmy potwierdziły.
  • ~Janusz
    2014-12-01 22:02
    Boże, ale mamy inteligencję. Benzyna? Dlaczego nie piszą o mleku i serach? Ceny w mleczarniach spadły o 30%, a w sklepach 0! Winien Rząd? Za Komuny ceny by obniżyli. Wolny rynek, tylko nie w pensjach. A głupolom co piszą bzdury powinno się obligatoryjnie odebrać dostęp do internetu. Grać w gry by mogli.
  • ~Robnad
    2014-12-01 16:41
    porównajcie ceny za baryłkę wtedy i teraz.
    PO prostu nastąpiło łupienie kieszeni kiedy zobaczyli dno PO przerąbaniu ppieniędzy.
  • ~kris
    2014-12-01 10:40
    idzie zima tuska nie ma puta
  • ~Krawiec z tym "k...a" to już tylko do dymisji
    2014-12-01 13:39
    Krawiec przytoczył fragment poufnej rozmowy z premierem który w ten sposób reagował na to co się wtedy działo z cenami paliw. Tak, aby wygrać w wyborach politycy na całym świecie tak robią ale po wszystkim pozwalają aby to ekonomia decydowała o cenach a nie np. Jacek Krawiec.
  • ~abebe
    2015-01-01 15:36
    A co polski Premier ma do cen ropy naftowej na świecie, a benzyny w Polsce ?
    To polski Premier ustala ceny ?
    Łatwo dajecie sobą manipulować i judzić według ideologii Dziennika, gratulacje dla bezmyślnych komentatorów..
  • ~POlitykierzy,oligarchowie,propaganda mendialna
    2014-12-01 13:26
    I pomyśleć że wszyscy ci normalni,którzy nie głosują na PO,PSL,SLD,Palikota muszą cierpieć,żyjąc w świecie absurdów,POwszechnego łapówkarstwa,umierajac w kolejce do lekarzaczy szpitala,okradanych codzien przez sitwe bezczelnie śmiejącą się nam w oczyA wszystko przez polactwo bez mózgów idącą na tych cynicznych zdrajców POlskojęzycznych.
  • ~joker
    2015-03-12 21:27
    lans czy co.. do jakiegoś asterixa wlewa tą beznę.. biedaczysko..
  • ~smok1957