• ~przywalmi
    (2013-09-17 11:58)
    Ja mam Łukoil by Kaliningrad i tam dopiero jest promocja i jaka jakość ze świecą szukać w Polsce
  • ~tt
    (2013-09-17 12:08)
    "Sprzedaż paliw spada już od kilku lat."

    Najlepszym sposobem by zaradzić spadkowi wpływów jest podnoszenie cen, to stary i wielokrotnie sprawdzony spsób. Jest jeszcze drugi, doprowadzic do niedoboru paliw na rynku - sukces murowany.
  • ~Kierowczyni
    (2013-09-17 13:22)
    Ja to widzę inaczej. Jeżdżę Alejami Jerozolimskimi i mijam kilka stacji. Przed wakacjami różnice w cenach były dość znaczne i warto było tankować na BP. Niestety pod koniec wakacji stacje niezależnie czy to Shell, BP czy Statoil (pewnie jakąś jeszcze pominęłam) mają takie same ceny, jakby się zmówili. I dlatego jeżdżę na Lukoil!
  • ~kk
    (2013-09-17 13:23)
    40 litrów x 15 groszy=6 zł Jak mam podjechać 5 km do stacji to oszczędność żadna
  • ~pampi
    (2013-09-17 14:03)
    tak na marginesie szkoda tylko że nie dało rady napisać tego jako jednego artykułu ale cóż klikalność się liczy
  • ~czytelnik
    (2013-09-17 14:32)
    Najprościej jest OBNIŻYĆ te SUFITOWE CENY! Na to nie wpadli? Ceny są takie same na prawie wszystkich stacjach. Czyżby koncerny miały takie same koszty?! Wątpię!
  • ~zula
    (2013-09-17 15:12)
    Jaki spadek??? Jaki spadek??? Porównajcie ceny podczas wakacji w Polsce południowej. Jak to nie była zmowa koncernów to ja jestem pies Pluto.
  • ~Autor
    (2013-09-18 10:55)
    dlatego proponuję inwestycje w monitoring pojazdów, odkąd mamy Flotis Mobile, łatwiej nam modyfikowac trasy, ado kieszenie też coś z tego trafia
  • ~kuna