• ~sonny boy williamson
    (2013-04-27 10:22)
    znam prostszy sposob bez robienia z siebie oszoloma zakup rosyjskiego paliwa z przemytu tanszego o 1.3 zl na litrze od polskiego
  • ~janek86
    (2013-04-17 07:28)
    Kto naprawde chce oszczednie jezdzic niech trzyma sie na trasie 90 km/h
    dobre cisnienie w oponach, kola wywazone, okna zamkniete i trzymac stala predkosc. ale trzymac sie przepisow reagowac na ograniczenie szybkosci.
    kto jedzie 120 albo wiecej - znaczy sie nowobogacki albo zulik w swym pierwszym BMW- szrocie- najprawdopodobnie na swej misji jako Kamikadze. taki styl jazdy jak podroz samolotem tanich lini przez roboli ze zlewozmywaka.
  • ~janek86
    (2013-04-16 04:54)
    jesli ktos ma hybryda- moglby ladowac panelem slonecznym. oczywiscie tylko w ciagu dnia. slonce nie jest konieczne byle tylko bylo powyzej horyzontu i nie bylo przeszkod na lini panel-slonce (moze byc za chmurami) jeszcze tego nie widzialem, ale czesto moje pomysly z czasem widze na polkach sklepowych
  • ~Robnad
    (2013-04-16 07:08)
    a ja jade na rowerze i to bez siodełka na owalnych kółkach bez majtek za darmo i przyjemnie A CO ?
  • ~Lechu
    (2013-04-16 07:11)
    re janek86
    a czym jezdzisz ? Pewnie Toyota. Tez mam automata .
  • ~melkor
    (2013-04-16 07:29)
    @woźnica
    I potem jadą takie "wolne i oszczędne" zawalidrogi, przez które szlag człowieka trafia, bo cały ruch blokują.
  • ~Tofik
    (2013-04-16 07:13)
    a ja jade na rowerze i to bez siodełka i dyszelek mam w d .. jestem jak moj prezes homo,
    milo i ekologicznie
  • ~trewor
    (2013-04-16 19:20)
    wzialem kredyt w Getin i zmienilem auto, teraz spalanie to 5 litrow mniej, a wiec ok 30zl w kieszeni co 100km :)
  • ~Lechu
    (2013-04-17 09:35)
    Janek ma racje 90 km to oszczedna i wystarczajaca szybkosc.
    Moja Rav4 1999 auto pali wiecej ale jest niezawodna , super na zime i kosztuje grosze . 4x4 polecam ,
    Klima , el okna wiecej nie trzeba .
  • ~lolek1
    (2013-04-15 23:51)
    Dlaczego mądry dziennikarzu napisałeś eco driving? Nie można po polsku?