• ~dg
    (2012-09-22 17:13)
    związku z problemami przyspieszenia, pokonywania wzniesień i ciężarem ( i zapewne objętość , mniejszy bagaż ) może lepszy byłby stacjonarny generator prądotwórczy
  • ~Amen
    (2012-09-22 20:49)
    niemcy hitlerowskie produkowali takie silniki w latach 1940-1945
  • ~technolog
    (2012-09-26 06:02)
    Nie wiadomo dlaczego ci studenci zaprzataja sobie glowy taka konstrukcja, ktora nie ma racji bytu w zyciu. Tymczasem w innych czesciach swiata prawdziwy wyscig technologiczny trwa. Firma Tesla z USA wlasnie rozpoczela budowe sieci stacji ladowania swoich samochodow elektrycznych. Czas ladowania samochodu to zaledwie 30 minut co mu da zasieg 300 km, a cala siec zasilana bedzie jedynie przez SLONCE !!! Nadmiar energii z sieci bedzie kierowany do zwyklej sieci elektrycznej. Swiat galopuje technologicznie, a w PL cofaja sie do odgrzewanych starych technologii.
  • ~ŻYD
    (2012-09-22 21:08)
    błazny niemcy za hitlera jezdzili na drewno
  • ~margo0307
    (2012-09-27 21:24)
    Do Fabryka debili:
    człowieku idź się lecz, bo z Twoich postów wynika, że sam jesteś DEBILEM !!!
  • ~cynik
    (2012-09-22 22:27)
    Do nono: to był "holzgas"
    Do ironimusza: można powiedzieć "nil novi" i podobno starożytni częściej używali właśnie takiej, skróconej formy.
  • ~Nick
    (2012-09-22 21:15)
    Mowil Amen do Amena: ot co !!!
  • ~Marek R.
    (2012-09-22 20:50)
    Zrobiłem przydomowy generator prądotwórczy na zagazowywane drewno. Działa sprawnie. Też dostanę dyplom inżyniera ? Oto Polska.
  • ~Alu
    (2012-09-22 20:47)
    Do Fabryka debili.
    Dla ciebie nowoczesne technologie to iPhone. Słyszałeś o detektorach podczerwieni produkowanych przez polską firmę na potrzeby ostatniego lotu na Marsa? Takich wynalazków jest więcej w różnych dziedzinach, ale dla pokolenia facbooka jak coś jest błyszczące, kolorowe i mryga diodką to jest nowoczesną technologią.
    A do reszty narzekaczy, jakie wy ukończyliście studia techniczne oraz ile wynalazków i własnych pomysłów wdrożyliście? Pochwalcie się "miszczowie" i giganci intelektu.
  • ~Fabryka debili
    (2012-09-22 19:52)
    Polska to ZERO jesli chodzi o nowoczesne technologie. Polacy nawet nie maja swojego auta a metro buduja w 2012 roku, 100-150 lat za Europa zachodnia. Co roku ponad 200 tys absolwentow szkol wyzszych a produktow jak nie bylo tak nie ma.