• ~jogurt
    (2012-08-25 20:22)
    Sąsiad "Mądrego-inaczej" kupił nowe auto KIA. I gościa krew zalała.
  • ~Mądry
    (2012-08-25 18:17)
    Paliwo jest tanie. Powinno być dużo droższe, wtedy kredyciarze i kierowcy starych Mercedesów oraz wynalazków typu KIA zaczęliby jeździć autobusami - tam jest ich miejsce!
  • ~dooreń
    (2012-08-25 18:44)
    Re mądry

    a Ty miałbyś ma bilet okresowy bez karty debetowej? Twój nick stoi w sprzeczności z treścią jaką się demaskujesz. Głupi jesteś. Mądry człowiek nie traci czasu na życie w pysze. Pycha co cecha ludzi głupich.
  • ~dooreń
    (2012-08-25 21:13)
    Mnie nic nie zalało bo mam hyundaia... Łyso?
  • ~gruby
    (2012-08-25 21:57)
    przestańcie pieprzyć o tej ekojeździe. Chcecie jeździć tanio to kupcie skutery nie ma innej drogi
  • ~EWA KOBY
    (2012-08-25 22:32)
    ARABOWO SIE SMIEJE I UCZTUE DUPKOW EU I AMER
  • ~kieowca bombowca
    (2012-08-25 22:37)
    te wszystkie RADY to dobre dla kierowców z silnikami benzynowymi i skrzynią tradycyjną czyli zmiana biegów ręcznie !
    Pismak nie napisał jak jest w przypadku silników diesel i skrzynia automat!
    może jest jakiś ekspert wśród internautów co coś na ten temat napisze...?
  • ~Arkady
    (2012-08-25 22:43)
    Coś wy tu pier...cie . Mam nowego Forda focusa 1.6 diesel z 6 cio biegową skrzynia biegów ( służbowy ) . jak jestem w pracy to zapitalam bo zawsze się spieszę i na baku przejeżdżam około 650 - 700 km . Teraz jechałem na wakacje z Wrocławia do Dziwnowa jadąc autostrada przez niemcy około 550 km ( później kilkadziesiąt km normalną drogą ) spaliłem niewiele mniej paliwa ( może 800 km zrobię ) jadąc 110 - 120 km/h EKONOMICZNIE. Biegi zmieniałem płynnie , a raczej rzadko bo nie trzeba było zmieniać , hamowałem silnikiem dużo wcześniej itp itd . Dla mnie to pic na wodę , ford podaje że przy ekonomicznej jeździe i nie przekraczaniu 120 km / h spalanie na trasie wyjdzie 4,5l !!!???
  • ~antysalonowiec
    (2012-08-26 10:04)
    Za komuny minister budownictwa radził w TVP, że w celu ocieplenia mieszkania należy nieszczelne okna obtykać starymi pończochami a niejaka Gumowska uczyła też w TVP jak samemu zrobić landrynki. Teraz pożyteczni idioci mieniący się dziennikarzami radzą jak ukręcić z ***** bat. Szczególnie na Onecie można znaleźć przepisy na smakowitości, które są tanie ale nawet głodny pies tego nie tknie. No ale jak coś jest związane z GeWu i TVN to będzie lemingom wciskać kit do końca świata i jeden dzień dłużej.
  • ~cypis
    (2012-08-26 04:13)
    Słuchajcie tego !!! http://www.youtube.com/watch?v=izXA1OZIO38