Paliwowy armageddon już w Polsce. Ceny idą na rekord, a będzie jeszcze gorzej [mamy ZDJĘCIA ZE STACJI]

| Aktualizacja:

Ceny paliw na stacjach rosną i nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie mogło się to zmienić. Analitycy przewidują, że ceny benzyny 95 przekroczą 5 zł. Dodali, że w tle jest polityka światowa i dyskusja nad opłatą paliwową w Polsce. A zdjęcia ze stacji paliw już teraz nie napawają optymizmem...

wróć do artykułu
  • ~starzec z gór
    (2018-05-11 16:14)
    Zawsze to samo u progu wakacji. Bicie piany, a chodzi o łupienie ludzi.
  • ~obserwer_1
    (2018-05-11 16:24)
    góralom ze wzgórz golan brakuje kasiory to jak zwykle małą wojenkę organizują
  • ~xxl
    (2018-05-11 16:31)
    Brawo PiS , tak trzymać i nie popuszczać to was SUWEREN wyniesie na kopniakach .
  • ~hegu
    (2018-05-11 17:06)
    w tvp powiedzą że to dla naszego dobra, a ciemny lud to łyknie
  • ~serafin
    (2018-05-11 17:34)
    Nie róbcie ludziom wody z mózgu. Za PO płaciłem za bak paliwa 220-230 zł. Teraz 170 zł. To ile jeszcze brakuje do tego rekordu?
  • ~amasz
    (2018-05-11 18:04)
    Tragedii jeszcze nie ma. 6 lat temu (jesień 2012) w Lesku płaciłem 5,86 zł/litr PB 95.
  • ~Ha ha
    (2018-05-11 18:05)
    Tak ciemni ludkowie. Dojna zmiana was wydoji.
  • ~toj
    (2018-05-11 18:27)
    Właśnie ceny idą na rekordy bo brakuje kasy na 500+ 300 itd . Dlaczego rząd nie zadowoli się podatkami i akcyzą na stałym poziomi np przy cenie paliwa 4,2 zł /l wtedy to jest ok 2,4 zł przy cenie 5 zł to juz ok 3 zł Opłaca się aby ceny paliw rosły z byle powodu . Tak Gdy cena ropy spadła ze 150 $ do 30 za baryłkę cena paliwa z 5,5 do 3,2 bo cena ropy to nie wszystko . Gdy ropa drożeje okazuje się ze to podstawa wzrostu cen paliw .
  • ~ajax
    (2018-05-11 19:56)
    Około 6 złotych kosztował litr PB 95, kiedy rządziła PO tylko, że wtedy baryłka ropy na światowych rynkach kosztowała 120 dolarów.Teraz baryłka kosztuje 77 dolarów, a benzyna już przekracza 5 zł.Nie daj Boże, żeby teraz baryłka ropy przekroczyła 100 dolarów, bo będziemy mieli benzynę po 7 zł, a PiS chce jeszcze dokładać jakieś nowe podatki.Oj coś mi się zdaje, że PiS zadołuje jeszcze bardziej jak po sprawie nagród.
  • ~JOJO
    (2018-05-11 20:51)
    Jeśli wejdzie w życie opłata paliwowa... to będzie to koniec populistycznej CANALII... i jego Sekty...
  • ~Destabilizacja.
    (2018-05-12 06:55)
    Niestety ale to polityka Północno Amerykańska destabilizuje giełdy i ceny paliw.
  • ~Głos Ameryki
    (2018-05-12 08:38)
    PiS rządzi jednym kradnie drugim daje i teraz mamy już nie tylko dwa sorty ale nawet podgatunek smierdzi w tej Polsce niektórzy nawet nie mają na srodki do mycia i prania
  • ~Sankcje Trumpa
    (2018-05-12 09:51)
    Orlen już nie kupi taniej ropy z Iranu? Zaniżali ceny na rynku i teraz mają za swoje ;)
  • ~jj25
    (2018-05-12 10:13)
    Tak jest! ZŁODZIEJSTWO PiS-u nie zna granic! W Polsce ceny paliwa nie miały i nie mają nic wspólnego z rynkiem światowym. Jak ceny światowe bardzo wzrastają, w Polsce także bardzo wzrastają. Jak te ceny bardzo spadają, w Polsce ani drgną, albo symbolicznie 10 - 20 gr na litrze!
  • ~au
    (2018-05-12 10:39)
    HURRAA !! wreszcie nie będzie korków i będzie można pośmigać moją beemciom hurrrrra!
  • ~RR
    (2018-05-12 12:50)
    I bardzo dobrze! Ja jezdze rowerem wiec mnie to nie tyczy :D
  • ~Mili
    (2018-05-12 13:21)
    Tani $ , silna złotówka , a mimo to cena ho ,ho . SŁUSZNĄ LINIĘ MA NASZA WŁADZA .
  • ~partia piSS dzieli
    (2018-05-12 14:41)
    trumienni surferzy
  • ~Naparstek
    (2018-05-13 19:57)
    Gdy Trump wprowadzi surowe restrykcje wobec Iranu - wtedy ropa w Polsce będzie jeszcze droższa, bo nie będziemy mogli z Iranu importować w ramach "polityki" USA.
  • ~abhinc
    (2018-05-13 23:06)
    na Polski rynek paliw samochodowych, a z drugiej strony przy znacznie wzrastających wpływów z tytułu paliw płynnych podnosi się cenę tegoż paliwa dla przeciętnego Polaka. Brak mi logiki w takim postępowaniu. Nawet przy obecnych zawirowaniach (?) na rynkach światowych, paliwa w Polsce powinny stanieć i to zdecydowanie!!!

Może zainteresować Cię też: