CZARNA LISTA stacji benzynowych. Zobacz, które lepiej omijać z daleka. Inspektorzy wzięli pod lupę paliwa

| Aktualizacja:

Inspekcja Handlowa po skontrolowaniu ponad 1500 stacji w całej Polsce opublikowała raport opisujący jakość paliw. Które stacje omijać z daleka? Zobacz NOWĄ listę...

wróć do artykułu
  • ~Amerykanski szpion
    (2018-05-13 10:46)
    Nie publikując list oszustów, Inspekcja Handlowa jest współudziałowcem tych oszustw.Pieniądze wydawane na IH to zwykłe marnotrawstwo,chyba że IH finansują oszuści.......
  • ~volkswagendeutsch
    (2018-04-25 10:42)
    Podam adres złodzieja : A - 4 , ostatnia stacja w Polsce przed Niemcami , BP - sprzedaje tam ******** , a nie bezołowiową 95 . Na takim ,,paliwie auto nie ciągnęło i paliło na autostradzie prawie 9 l . Na paliwie kupowanym w Niemczech i Austrii zużycie spadło do poniżej 8 l . Polak = złodziej i tyle w temacie !
  • ~wektor.
    (2018-04-25 00:52)
    Samochody elektryczne pokażą środkowy palec nieuczciwym sprzedawcom benzyny. Koszt pądu do pokonania 100 km samochodem elektrycznym, to cena 1 litra paliwa u złodzieja na stacji paliwowej w Polsce. Ja ładuję swojego elektryka w swoim garażu. Kiedy zwiększy się w Polsce punktów szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, podróżowanie po Polsce będzie tanie, ekologiczne i przyjemne.
  • ~olek99
    (2018-04-24 21:30)
    Jesli chodzi o mnie to od pewnego czasu takim dobrym i sprawdzonym serwisem jest Autoreduta.I w sumie nawet nie jezdze po innych serwisach bo zupełnie nie ma potrzeby.
  • ~Norbert
    (2018-04-23 20:20)
    Omijam reżimowy ORLEN ,na tej stacji korzystam jedynie z toalety nie spuszczając wody,czas oszczędzania niebawem
  • ~Ość
    (2018-04-23 11:18)
    A gdzie ta czarna lista? Na załączonych listach są tylko inf. ktore stacje skontrolowano, a nic o tym jaki był wynik kontroli...
  • ~SOLIDARNA HAŃBA
    (2018-04-21 13:20)
    PROLETARIAT NIECH ŻYJE ! ZA CAŁOKSZTAŁT SOLIDARNEJ DZIAŁALNOŚCI ! ZA WSPANIAŁY USTRÓJ, ZA NIEWOLNICTWO, ZA GRABIEŻ NARODOWEGO MAJĄTKU, ZA SPRZEDAŻ KRAJU BANDYTOM. NIECH ŻYJE, NIECH ŻYJE, NIECH ŻYJE ....
  • ~Anna
    (2018-04-21 10:56)
    dlaczego fałszowanie paliwa nie jest zagrożone taką samą karą jak fałszowanie pieniędzy ??? Kiedy skończy się okradanie Polaków?????
  • ~Gocio
    (2018-04-21 07:33)
    Czym drozsze paliwo bedzie to i oszustw przybedzie
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-04-21 01:21)
    Szkoda czasu na przeglądanie tych list. To nie są żadne czarne listy. Nie ma na nich wskazanych stacji, które sprzedają kiepskiej jakości paliwo. Dokładnie jak z solą wypadową. Żarliśmy ją, ale nie wskazano firm, które dosypywały to ******** do spożywki.
  • ~Author
    (2018-04-20 22:29)
    Te 9 próbek pobranych do marca LPG świadczy że pracują w pocie czoła

Może zainteresować Cię też: