PiS przyspiesza, opłata paliwowa w górę. Tylko na Orlenie kierowcy nie odczują podwyżek cen?

| Aktualizacja:

Posłowie rozpatrzą dziś projekt ustawy autorstwa posłów PiS o Funduszu Dróg Samorządowych, który zakłada dofinansowanie budowy lub przebudowy dróg lokalnych oraz mostów na drogach wojewódzkich. Fundusz ma zasilać nowa opłata paliwowa w wysokości 20 groszy za litr.

wróć do artykułu
  • ~Stif
    (2017-07-12 09:39)
    Znając życie...kasa pójdzie na...OCHRONĘ Kaczyńskiego...i miesięcznic...
  • ~Osa Wawa
    (2017-07-12 09:10)
    Każda podwyżka = wyrwaniem kasy podatnika i nie pomoże tu ściema, że nieodczuwalne to będzie. Ciche podwyżki już są od pewnego czasu np. masło 200g z 4,50 zł na 5,99 itp ... PiS zaczyna tonąć bo 500+ niepotrzebnie płacą tym z wysokimi zarobkami.
  • ~niezadowolony
    (2017-07-12 09:55)
    Oto i następny skok na nasze portfele. Tym razem w wykonaniu "naszej nowej ukochanej władzy" !!!. Ileż to razy już słyszałem, że trzeba większy podatek w paliwie i temu podobne. A wszystko to przez złe zarządzanie funduszami Państwa !!!. Ileż to już pieniędzy Rządzący (bez względu na stronę rządzącą) wyrzucili w błoto. Innego narodu tak opodatkowanego jak my trzeba by szukać ze świecą !!!. A przecież to zwykłe mydlenie oczu. Żebym nie wiem ile nas opodatkowali to i tak będzie im mało, mało i mało !!!. Won od naszych portfeli !!!
  • ~trendowata
    (2017-07-12 08:02)
    nasza gmina czeka już na te pieniądze w dużych miastach wszysko macie nowe drogi chodniki itd a prowincja to już nie polska?
  • ~Jerim
    (2017-07-12 09:03)
    Jeżeli te pieniądze będą przeznaczone na drogi lokalne to popieram
  • ~Tuskożer
    (2017-07-12 08:21)
    Prawie każdy "gminiarz" czeka na te pieniądze. Będzie z czego kraść!
  • ~wujek dobra rada
    (2017-07-12 08:59)
    suwerenie trzymaj sie za kieszeń bo "wadza" chce wam zrobic dobrze...
  • ~pisiu misiu