• Tankowanie auta na stacji paliw
  1
  Sroga zima w Ameryce Północnej w połączeniu z zaburzoną podażą ropy naftowej sprawiają, że rośnie cena tego podstawowego surowca energetycznego. Również paliwa drożeją na światowych rynkach. Kierowcy w Polsce mogą jednak mówić o szczęściu, podwyżki łagodzi najsłabszy od trzech lat dolar - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Tankowanie auta na stacji paliw
  6
  W okresie przedświątecznym nie należy się spodziewać wzrostów cen na stacjach benzynowych, najbardziej prawdopodobna wydaje się stabilizacja, nawet z możliwością niewielkiego spadku - prognozują analitycy.
 • Tankowanie auta na stacji paliw
  2
  1
  Rosnące prawdopodobieństwo przedłużenia porozumienia o ograniczeniu wydobycia ropy naftowej nałożyło się na wzrost ryzyka geopolitycznego w Zatoce Perskiej. W efekcie zwiększają się ceny paliw na rynkach globalnych, co oznacza gwałtowne podwyżki kosztów tankowania dla kierowców również w Polsce - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Polskie pieniądze
  Europejska ropa Brent jest najdroższa od ponad dwóch lat, cena przekroczyła 60 dolarów za baryłkę. Spadają również globalne zapasy tego surowca, a porozumienie producentów o ograniczeniu wydobycia może zostać przedłużone na cały 2018 rok. Paliwo na stacjach też podrożeje - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Coraz więcej ubezpieczeniowych pytań o hybrydę
  10
  1
  Regułą jest, że dotychczas zakłady ubezpieczeń nie różnicowały stawek ubezpieczenia (istotnie lub w ogóle) ze względu na rodzaj paliwa czy napędu samochodu. Tym bardziej nie czynią tego wobec aut hybrydowych, dla których w większości przypadków silnik benzynowy jest podstawowym źródłem napędu, podczas gdy silnik elektryczny jest jedynie napędem wspierającym. M.in. tę kwestię poruszą goście IX edycji targów Fleet Market.
 • Tankowanie auta na stacji paliw
  16
  2
  Zakaz handlu miał obowiązywać w co drugą niedzielę, a okazuje się, że czasem będzie obejmował dwie, a nawet trzy niedziele z rzędu.
 • Tankowanie auta na stacji paliw
  W kolejnych dniach ceny paliw na krajowych stacjach powinny pozostać stabilne, wynika z komentarza rynkowego analityków Biura Maklerskiego Reflex.
 • Volkswagen e-Golf
  Koncern petrochemiczny Shell podpisał umowę w sprawie zakupu firmy NewMotion - operatora punktów ładowania elektrycznego, z których mogą korzystać właściciele pojazdów elektrycznych - podała agencja AP.
 • Paliwo
  2
  Po wprowadzeniu przepisów ograniczających nielegalny handel liczba koncesji na prowadzenie działalności w tej branży zmalała o niemal 1300. Ubyło też stacji. Zyskały przede wszystkim największe firmy.
 • Tankowanie auta na stacji paliw
  6
  1
  Nie będzie powrotu do pomysłu wprowadzenia opłaty paliwowej, a rząd zaprezentuje niebawem inne rozwiązanie, by wesprzeć samorządy w budowie dróg - mówił minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.
 • Orlen przywraca do żywych stacje CPN?
  4
  45
  Znowu pojedziesz tankować na CPN? Gruchnęła sensacyjna informacja, że Orlen na wieść o próbach przejęcia marki "CPN" zdecydował o jej przywróceniu i stworzeniu pierwszej stacji pod tym pomarańczowym szyldem w Warszawie na Pradze. Dziennik.pl sprawdził, jakie plany ma państwowy gigant paliwowy.
 • Specjaliści z Przemysłowego Instytutu Motoryzacji przeprowadzili test zderzeniowy dwóch aut napędzanych LPG
  1
  37
  Czy instalacja gazowa jest bezpieczna? Specjaliści m. in. z portalu gazeo.pl oraz AC S.A. przeprowadzili test zderzeniowy dwóch aut napędzanych LPG w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji. Silniki obu samochodów w czasie zderzenia były uruchomione i pracowały na LPG.
 • Lara Gessler

  Nagie piersi wyrywające się do ucieczki. Tak Lara Gessler zawładnęła pokazem mody. FOTO

 • Jolanta Pieńkowska

  Internet żyje nową twarzą Jolanty Pieńkowskiej, ale wszystkim umknął ważny szczegół... FOTO

 • Antoni Królikowski, Zenek Martyniuk

  Antek Królikowski zagra Zenka Martyniuka: Disco polo nie jest mu obce, więc da sobie radę

Zobacz więcej