• ~SRU
    (2015-05-31 21:00)
    Jestem zachwycony! Dużo zabawy,dobrej kasy.Jak to zagra może będę klientem.
  • ~Tom - Tom
    (2015-06-13 01:52)
    Nic nadzwyczajnego !

    Mam wrażenie, że próbują za bardzo puntować wyglądem który jest taki sobie. Na kimś kto jeszcze podobnych rowerów nie widział robi to oczywiście trochę wrażeni, ale nic poza tym.

    Bardzo szerokie rozstawienie kół i niekorzystne działanie sił (Fizyka)

    Opony nic nowego, efekciarskie i przez to że szerokie dają duży opór co zwiększa zużycie paliwa, prądu !

    25 km/h to nie dużo. Widziałem już na YT rowery z wspomaganiem które wyprzedzały w ruchu drogowym samochody.

    Rórki prowadzące do tylnego koła są zbyt cienkie. Z jednej strony rower masywny, a zdrugiej niebezpieczeństwo, że spawanie puści i można mieć wypadek.

    Motorower ma być sprzedawany na zachodzie, ale tam są inne normy ochrony środowiska i silnik dwusówowy (Otto Motor - trabant - spaliny ) nie zostanie dopuszczony do ruchu drogowego)

    Nie widać sensownie zaprojektowanej rury spalinowej, stópek do parkowania, świateł które są obowiązkowe.

    Ręczne sprzęgła są fikuśne, ale nie ergodynamiczne. Konstrukcja działająca przeciw fizjonomi budowy ręki.

    W przednim kole resory ponad kołem skręcone zwykłymi sirubami bez konstrukcju zabezpieczającej przed zluzowaniem się.

    Optyka samych rurek estetycznie nie wywżona. Brak proporcji do kół.

    itd, itd.

    No ale dobrze, że coś robią i pewnie jeszcze co nie co doszlifują. Dużych nadzieji na powodzenie jednak nie widzę. Mimo wszystko życzę jak najlepiej. Wszystko zaczyna się najpierw trochę nieudacznie i najważniejszy jest efekt końcowy. IKEA zaczynała w szałerku, ALDI w małym sklepiku i z MERZEDESEM też nie było lepiej
  • ~gejoślad
    (2015-05-31 21:28)
    Nie mówi się, że ma pedały, tylko geje.
  • ~Gucio
    (2015-06-01 19:02)
    Ten pojazd nie musi być w 100% użytkowy jest to moim zdaniem rower rekreacyjny
    typu retro dla zabawy i odmienności od tych co widzimy na co dzień dla ludzi z poczuciem luzu i humoru. Są jeszcze tacy co potrafią historię rowerową ubrać w swoje fantazje mnie się to bardzo podoba ! Tak trzymać!!!
  • ~Doman
    (2016-04-09 18:13)
    Chciałem podać kilka uwag odnośnie konstrukcji tego pojazdu ale komentarze uświadomiły mi że nie ma co prostować w tym motorowerze (NI PIES NI WYDRA) i w nim cały urok. Aż się uśmiałem.
  • ~Matt Ś.
    (2016-04-07 00:58)
    Wygląda toto jak te pierwsze motocykle z początków XX wieku.
  • ~mec Skarpeta
    (2015-06-01 20:52)
    No dobra ten pojazd wygląda jak Rower , co w nim takiego niezwykłego .? A niby jak to można sterować za pomocą smart-fona . To po jakiego grzyba ten pojazd posiada kierownicę . Silnik i koła , Może jak by Polski Inżynier jeździł na Smart-fonie , albo lepiej latał nad ziemią jak na poduszce powietrznej to bym zrozumiał sensację . A tak ni w ząb nie jestem zszokowany że do roweru doczepiono silnik i można tym się przemieszczać np. do Warzywniaka po piwo .
  • ~PACJENT Z DOMU WARIATOW
    (2015-06-18 16:45)
    KUPUJE TO CACKO ZA KAZDE PIENIADZE !!!
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-11 20:31)
    opinia x2015-06-11 13:50 ależ kolego pierwsze motorowery były produkowane na początku XX w., więc to nie jest żadna nowa konstrukcja, no może kształt jest inny, ale kształtów też było wiele. Były rowery z różnym napędem - różne rozwiązania - napęd bezpośrednio na koło, lub z łańcuchem. Były też typu jak nasz słynny ,,Komar''. Kolego koło już zostało wynalezione wcześniej!!!
  • ~ZbyszekD
    (2015-06-12 09:41)
    I jeszcze jedno, żeby nie było, że się czepiam: ,,po czynach go poznacie'' - jak zobaczymy to na ulicy, jak to jeździ, jakie ma osiągi wtedy powiemy, że to dobre lub złe na razie to jest tylko gdybanie, bo oglądamy obrazki, a na żadnym nawet nie ma jak się na tym siedzi!!!